waiting صندلی انتظار مطب سالن فرودگاه صندلی انتظار w11p3

waiting صندلی انتظار مطب سالن فرودگاه

کد محصول w11p3

راهنما 09126132197

مدل سه صندلی پیوسته انتظار تولید شرکت سیلا با بدنه فلزی و سطح نشیمنگاه و پشتی از جنس فوم سرد که توسط چرم با پوشش رنگ پودری روکش شده است . در اکثر فرودگاه های بین المللی دنیا صندلی های انتظار دیده می شوند . بسیاری از فرودگاه ها دارای صندلی های انتظار ساده و فلزی هستند که اصلا برای کاربران و مسافران راحتی مطلوب را در هنگام نشستن ندارد اما این مدل صندلی انتظار مخصوص فرودگاه که در این مطلب می خواهم به شما معرفی کنم شامل قسمت نشیمنگاه نسبتا راحتی است که مسافر بتواند دقایق یا ساعات انتظار را به راحتی سپری نماید .

تلاش تیم تولید کننده کارخانه سیلا بر این است که بتوانند محصولات متنوعی در این حوزه برای عرضه داشته باشند و در این امر نیز تا به امروز موفق بوده اند . راحتی ارگونومی و شاسی تعبیه شده برای نشیمنگاه همه از پارامتر های استاندارد بین المللی بهره مند می باشند . جنس قسمت نشیمنگاه از پروفیل دو میلیمتر ضخامت اس تی با پوشش آبکاری کروم است .

 

waiting صندلی انتظار مطب سالن فرودگاه  w11p3

  • مدل: W11p3
  • ساخت: سیلا
  • فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با پوشش آبکاری نیکل-کروم
  • اتصالات پشتی از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) 
  • پایه از ورق 12ST ضخامت mm2 با قابلیت تنظیم
  • شاسی صندلی از پروفیل mm40*80 و پوشش رنگ پودری
  • اتصال پایه به صندلی از ورق mm 5 با جوشکاری آرگون
  • روکش چرم PU مرغوب با زیرکار فوم فشرده و پارچه کریستال و فرم دهی به وسیله
 

آبکاری روی سطوح این قابلیت را به صندلی افزوده است که بسیار درخشان باشند و از زیبایی ویژه ای برخوردار بشوند که در عین حال از بروز صدماتی مانند خط و خش به صندلی جلوگیری می نماید ، در صورتی که هوا رطوبت بالایی داشته باشد و یا صندلی با آب در ارتباط مستقیم باشد ، دچار زنگ زدگی نمی شود . در ادامه در مورد روکش آن صحبت می شود .

پایه های صندلی از جنس آلومینیوم ساخته شده که شامل ورق های 12 مرغوب است و به دلیل ساخت فوم فشرده و پارچه کریستال به همراه تکنولوژی و مکانیزم جدید جوش آرگون ، از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند . روکش های استفاده شده در قسمت پشتی و نشیمنگاه دارای جنس چرم با پوشش رنگ به صورت پودری که در اثر سایش هیچ آسیبی نخواهد دید .

 

برای سفارش محصول کافیست با شماره تماس برندبرتر ارتباط برقرار کرده و نشانی محل فرودگاه یا هر مکان دیگر مانند مطب دکتر ، بیمارستان و حتی کلاس آموزشی رانندگی را بدهید ، تا صندلی های انتظار برایتان ارسال گردد .