صندلیهای شیک مخصوص جلسات و کنفرانس مدل ۳۳۱۰ مارک اروند

3310 اروند صندلی همایش جلسات

کد محصول 3310

تومان 715.000

راهنما 09126132197

قیمت 715.000

مدل سی و سه ده اروند با داشتن مشخصه هایی همچون استفاده از چرم ضد سایش که با ارتفاع و اندازه جمع و جور و طرح مربعی به زیبایی اتاق شما می افزاید . کنفرانس و جلسات یکی از مهمترین قسمت های هر کسب و کاری است . از مغازه و کسبه بازار تا شرکت ها ، سازمان ها و استارتاپ ها ، همگی به برگزاری میز فکر های جمعی نیازمند هستند . یکی از صندلیهای شیک و زیبا مارک اروند ایرانی که در سطح بین المللی نیز در حال توسعه فروش می باشد همین کد 3310 که در عکس ملاحظه می فرمایید وجود دارد . ما در ادامه به معرفی دقیق این محصول می پردازیم .

این صندلیهای شیک و بادوام به دلیل ساده بودن و حالت مربعی داشتن به چشم بسیاری از جنتل من ها بسیار نوازنده می آید . همچنین مخاطبان شما را در کمتر از ده ثانیه جذب می کند و احساس خوبی به آنان می دهد . صندلی از پایه های بسیار زیبا و محکم فلزی با قطر نازک بهره مند شده که توسط برترین سیستم و تکنولوژی برای خمیدگی آن ایجاد شده است که به ظاهری بسیار درخشنده و زیبا منجر می شود .

 

مشخصه های صندلیهای شیک مخصوص جلسات و کنفرانس مدل 3310 مارک اروند

  •  خرید غیر حضوری تنها با تماس تلفنی
  • صندلی پر انعطاف و راحت
  • دارای چرم زیبا و ضد سایش
  • ابعاد جمعو جور و طرح مربعی
  • سه سال گارانتی
 

برای دانستن ابعاد محصول می توانید به ما زنگ بزنید و یا مطالعه این مطلب را کامل انجام دهید . در عرض 64 سانت و در طول 65 سانتی که با ارتفاع کامل 94 سانت می شود . ارتفاع سطح نشیمنگاه صندلی از زمین 48 سانت و همچنین ارتفاع دسته ها از زمین 70 سانت می شود که از استاندارد بین المللی بهره مند شده است . برای اطاع از جنس داخلی نشمینگاه و پشتی با ما تماس بگیرید .

همچنین روکش صندلی با دوخت تمیز و بسیار ریز با تنوع رنگی فراوان انجام می شود که از لحاظ کیفی واقعا از درجه بالایی برخوردار است . این چرم به دلیل مرغوبیت از قابلیت ضد ساییدگی و همچنین عدم امکان پوسیده شدن برخوردار است که با گارانتی سه ساله ما این تضمین برایتان خواهد بود که به جنس و محصول تولید شده خودمان اطمینان صد در صد داریم ، ضمنا برای آگاهی از انواع مبلمان صندلی ایرانی کنفرانسی ، مدیریتی ، کارمندی نیز میتوانید با یک تماس تلفنی از همکاران ما یاری بگیرید .

 

برای خرید این صندلیهای شیک و باکلاس طرح مربعی با پایه های فلزی ثابت کافیست شماره راهنما را با موبایل یا تلفن ثابت بگیرید . هزینه مکالمه هیچ تفاوتی با سایر تماس های شما نخواهد داشت و می توانید به سادگی آن را در محل مورد نظر در هر تعداد حتی با تخفیف تحویل بگیرید .