گارانتی تعمیرات میز اداری و صندلی محصولات جلیس

گارانتی مبلمان جلیس تعمرات میز صندلی

راهنما 09126132197

شرکت جلیس یکی از معتبرترین تولیدکنندگان انواع میزهای شرکتی برای اداره ها میباشد که در طبقه بندی های گوناگون مانند میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز کامپیوتر ، میز کانتر ، میز رستورانی و غیره هستند که برای گارانتی آنها شرایط خاصی حکم فرما میباشد . لذا در این قسمت شما میتوانید برای اطلاع از کیفیت گارانتی جلیس اطلاعات کافی بدست بیاورید .

مهمترین مسئله ای که باید در خصوص استفاده از گارانتی محصولات جلیس دقت نمائید این است که بدانید از هرجایی نباید محصولات این شرکت را خریداری نمائید . چرا که بسیاری از همکاران و فروشندگان ممکن است بدون داشتن نمایندگی رسمی و از جنس های مشابه تقلبی بخواهند سودهای بسیار سرشاری به جیب بزنند و این نوع کلاه برداری را انجام بدهند .

 

پس برای گارانتی تعمیرات محصولات جلیس در رسمی بودن فروشگاه و نمایندگی شرکت جلیس دقت نمایید تا با اطمینان خرید با ضمانت نامه معتبر داشته باشید . این محصولات به سادگی میتوانند گارانتی خود را استفاده کنید . از کارتی که بهمراه میز و یا صندلی های جلیس به عنوان ضمانت نامه ارائه دادند برای این مهم بهره مند شوید . دقت کنید در صورتی که شرایط گارانتی را نداشته باشید باید با پرداخت هزینه تعمیرات محصول را دریافت کنید .

شرایط از قبیل صدمات ناشی از حمل و نقل ناصحیح و یا کشیده شدن اجسام نوک تیز روی میز ها و همچنین صدا افتادن یراق آلات مختلف مانند صندلی که با استفاده ناصحیح از صندلی موجب میشود . شما در حد ۱۱۰ کیلوگرم برای صندلی های مدیریتی و در حد ۱۰۰ کیلوگرم صندلی های کارمندی را میتوانید فشار بیاورید .

لذا برای مشاوره بیشتر در جهت تعمیرات یا استفاده از کارانتی رایگان جلیس به سادگی با شماره راهنما تماس بگیرید . همینطور فروش انواع محصولات برند جلیس به صورت نو و تازه تولید شده با گارانتی دو ساله معتبر به صورت تلفنی و ارسال به تمامی کشور امکان پذیر می باشد . سایر برند ها مانند صندلی نیلپر ، مبلمان برندبرتر و غیره برای فروش موجود میباشد .