کردانزای مدیریتی ام دی اف ارتفاع کوتاه – صـدف

کردانزای مدیریتی ام دی اف ارتفاع کوتاه

کد محصول صدف

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

کردنزا صدف از جمله محصولات خانواده مدیریتی صدف و با طراحی هماهنگ با میز مدیریتی صدف طراحی شده است .  از امکانات این محصول میتوان به فضاهای متعدد مجزا برای نگهداری اسناد و مدارک اشاره نمود ، همچنین دو درب کنار سمت راست و دو درب در سمت چپ نیز داراست که در قسمت میانی دارای دو درب شیشه ای می باشد . 

 کردانزای یا کنسول مناسب برای محیط های اداری است که در صورت استفاده میتوانید زونکن ها ، پرونده ها و سایت اسناد و کتب را در آن طبقه بندی نموده و بر اساس نیاز خود از این بایگانی ارزشمند و منظم بهره مند شوید . این کردنزا که در تصویر مشاهده مینمایید شامل دو در سمت راست و چپ است که در ناحیه وسط آن با درب شیشه پوشانده شده است ، میز و دکوراسیون چیدمان ال ، کلاسیک ، مدرن ، پارتیشن شیشه و mdf را بسادگی در سایت برند برتر جستجو کنید .

بسیاری از اتاق های مجلل مدیریت در فیلم های هالیوودی و همچنین ایرانی از یک کمد با ارتفاع کوتاه مانند تصویر استفاده میکنند که زیبایی خاص خودش را دارد ، البته مهم است که تمامی قطعات مبلمان اداری شما ست یکدیگر باشند و از طرح و رنگ یکسان برخوردار شوند . این مهم موجب نظم و زیبایی بیشتر اتاق کارتان میشود و در چشم مخاطب نیز بسیار تاثیر گذار است .

 

ویژگی های سیستم و  کردانزای مدیریتی جلیس مدل صدف

  • مدل: صـدف
  • ساخت: جلیس
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 194/45/83.1
  • رنگ بندی: ونگه - ماهگونی
 

معمولا اساتید دانشگاهی نیز برای اتاق مدیران و یا سرپرست گروه هر رشته ، ست های مبلمان اداری تهیه می کنند که علاوه بر کردنزا شامل کتابخانه نیز میشود ، چرا که شخصیت های دانشگاهی دارای اسناد و کتب بسیار زیادی هستند که باید آنها را طبقه بندی نموده و به وقت مناسب به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند .

همچنین برای سفارش محصولات میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و به صورت تکی فقط کردنزای جلیس را سفارش دهید و یا در صورت نیاز آن را به همراه ست اداری درخواست کنید تا در محل به شما تحویل داده شود . این مجموعه همه روزه به جز ایام تعطیل رسمی ارسال بار به سراسر ایران دارد که میتوانیم با افتخار در خدمتتان باشیم .