کتابخانه کشودار ویلولت حرفه ای مبلمان جلیس

کتابخانه کشودار ویلولت مبلمان جلیس

کد محصول ویولت

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

این کتابخانه ها جزو گروه خانواده محصولات میز مدیریتی ویولت هستند . در سه مدل مختلف تولید میشوند و در اغلب موارد در کنار هم چیدمان بویژه در دفتر مدیریت و مورد استفاده قرار میگیرند . طراحی خاص این کتابخانه ها بهمراه نورپردازی مناسب آنها ، نمای زیبایی به دفتر مدیریت می بخشد . از امکانات آن میتوان به چند مورد اشاره نمود از جمله :

  • ¤ قسمت بالا دارای طبقاتی برای قرار دادن کتاب و امکان نورپردازی قسمت بالا نیز وجود دارد .
  • ¤ قسمت پایین کتابخانه بدون کشو گنجایش قراردادن دو ردیف زونکن را دارد .

مدلهای مختلف کتابخانه های ویولت :

  • ¤ کتابخانه عرض 120 کشو دار
  • ¤ کتابخانه عرض 120 بدون کشو
  • ¤ کتابخانه عرض 70 کشودار

خرید لوازم اداری و تجهیزاتی مانند مبلمان اداری ، شامل موارد مختلف هستند از جمله  میز ، جازونکنی ، فایلینگ ، کتابخانه ، کردانزا ، جلو مبلی ، مبل ، میز کنفرانس و غیره که معمولا برای اتاق رئیس تمامی این موارد ارزنده و مورد نیاز هستند . ممکن است مدیر مجموعه خود به تنهایی از این کتابخانه یا فایلینگ بهره نبرد اما منشی و معاونین او برای تحویل مدارک و اسناد کاری به اتاق ایشان آمده و آن را در این کمد ها بایگانی مینمایند تا از امنیت بیشتری برخوردار شوند ، فروش مبلمان راحتی مناسب دفتر کار و محیط اداری ، مبل تکنفره ، چند نفره در مبلمان برند برتر .

بسیاری از هموطنان ما وقتی میخواهند برای اتاق کار خود و یا اتاق خوابشان یک کتابخانه یا کردانزا یا سایر لوازم جایگیری کتب و زون کن ها را انتخاب نموده و خریداری کنند ، در میان صد ها محصول سردرگم میشوند که این امری طبیعی است . ما با دانستن متراژ فضای شما ، مقدار نورطبیعی ، تعداد کمد های دیگر و میز هایی که در محیط دارید و رنگ هر کدام از آنها و تم اتاقتان ، همچنین با دانستن سلیقه شما ، میتوانیم پیشنهاداتی ارائه نماییم تا انتخاب برای شما آسان گردد .

 

برای سفارش این مدل کتابخانه میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ، همچنین سایر کتابخانه های جلیس نیز موجود هستند که با تماس به ما میتوانید درخواست نمایید تا اوپراتور عکس های آنها را برایتان ارسال نماید و نسبت به سلیقه و شرایط شما راهنمایی لازم را بدهد . این مجموعه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد و تمامی سفارشات شما را در محل در سراسر ایران تحویل می نماید .