کتابخانه چوبی شیشه ای ساخت جلیس بنفشه-۲۱۷

کتابخانه چوبی شیشه ای ساخت جلیس

کد محصول بنفشه 217

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

کتابخانه در میان محصولات جلیس یکی از لوازم تکمیلی بسیار مهم بشمار می آید . این کتاب خانه با رنگ بندی زیبا که به نام بنفشه در بین انواع میز و تجهیزات اداری جلیس می باشد ، از سه طبقه شیشه ای و دو طبقه کمدی بهره می برد . عرض آن حدود 90 سانت و عمق آن به میزان استاندارد یعنی 40 سانت است ، همچنین ارتفاع آن نیز 217 سانتی متر می باشد .

ممکن است در حال حاضر کتابخانه قدیمی داشته باشید و بخواهید آن را با یک کتابخانه جدید و بروز تعویض نمائید ، ما به شما پیشنهادات مختلفی ارائه میکنیم ، در صورتی که بخواهید میز تحریر یا میز مدیریتی خود را نیز تغییر دهید ، کار بسیار برایتان سهل و آسان شده و از لحاظ هزینه نیز بسیار مقرون بصرفه خواهد بود ، چرا که محصولات پکیجی که از یک طرح یکسان بهره می برند با قیمتی رقابتی عرضه خواهد گشت ، مبل راحتی اداری ، صندلی های آرگونومیک طبی را در سایت برند برتر بیابید .

   

محصول کتابخانه چوبی شیشه ای در سایز های مختلف و انواع گوناگون

  • مدل: بنفشه 217
  • ساخت: جلیس
  • جنس ساخت: MDF
  • ( امکان ساخت نئوپان )
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 90/40/217
  • رنگ بندی: ونگه - ماهگونی - راش - گیلاس
   

برای خرید یک ست کامل اداری شما ممکن است به سطح شهر بروید و بخواهید زمان و انرژی خود را خرج کنید اما امروزه در تمام دنیا به اینگونه است که به صورت غیر حضوری خرید خود را انجام میدهند ، حتی پرده برای پنجره و یا لباس ، دیگر مبلمان که بسیار ساده تر میتوان انتخاب نمود و در اینهمه ترافیک ، دود و شلوغی هزینه نکنید و به سطح شهر راهی نشوید .

لذا تمامی کارشناسان ما به صورت تلفنی آماده پاسخگویی به شما عزیزان و مشاوره رایگان هستند که عکس های محصولات را برایتان ارسال نموده و شما را نسبت به شرایط و سلیقه خود راهنمایی مینمایند . این مجموعه پس از 50 سال تجربه در صنف مبلمان اداری ، توانسته است درصد بالایی از مشتریان را با رضایت کامل به مشتری وفادار و دائمی خود تبدیل نماید و این افتخار بزرگی برایمان بشمار می آید .