کتابخانه جلیس مدرن با درب ریلی کشویی – البـرز

کد محصول البرز

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

این کتابخانه ها جزو گروه خانواده محصولات میز مدیریتی البرز میباشد . امکاناتی از جمله : ¤ کتابخانه 4 طبقه با درب ریلی کشویی ( ریلی ) مناسب جهت قرار دادن کتاب و زونکن را داراست . شما میتوانید بسیاری از بایگانی های اسناد و مدارک خود را به صورت مرتب داخل این کتابخانه قرار دهید . به دلیل داشتن نوع درب این کمد به راحتی از نمایش داده شدن برخی قسمت ها به مخاطب جلوگیری می نمائید .

در نظر بگیرید که هر طبقه از این کتابخانه به نحوی طراحی و تولید گشته است که با تغییر درب ریلی میتوانید نیمه سمت راست یا نیمه سمت چپ را به انتخاب خودتان مخفی کنید . همچنین از نیمه دیگر به صورت آشکار در نمای مخاطبین بهره مند شوید . این مدل یکی از جذاب ترین و محبوب ترین ها در میان مردم بوده که بسیار از آن استقبال نموده اند ، تجهیزات مبلمان سالن اجرای نمایش ، آمفی تئاتر ، هتل و ویتینگ رو در تخصص ماست .

 

ویژگی ها و مشخصات کتابخانه جلیس مدل البرز

  • مدل: البـرز
  • ساخت: جلیس
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 70/40/162
  • رنگ بندی: ونگه - ماهگونی - راش - گیلاس

مدیران عالی رتبه معمولا به ظاهر دفتر کار خود بسیار اهمیت میدهند و نظم آنجا برایشان مهم است ، لذا برای اینکه بتوانند این مهم را لحاظ نمایند ، از کمد ها و کتابخانه ها بهره مند میشوند تا تمام زون کن ها ، فولدر ها ، فایل ها و اسناد را به صورت دسته بندی شده و منظم در جایی نگهداری و بایگانی نمایند .

برای سفارش معمولا مشتریان ما به صورت تلفنی و غیر حضوری افدام مینمایند و ما فاکتور را به شبکه مجازی آنها ارسال می نماییم و پس از واریز مبلغ ، سفارش ثبت شده و مراحل ارسال آغاز میگردد . در تهران حدود ۱۵ ساعت کاری و در شهرستان حدود ۷۲ ساعت به دستتان خواهد رسید و در محل تحویل حضورتان میگردد .