پارتیشن فلزی سلولزی شیشه – جدا کننده فضای کاری

کد محصول IPA-WG

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

 پارتیشنهای گروه ترکیبی پرکننده سلولزی و شیشه با قابلیت ارتفاع حداکثری و فیت شونده با سقف که امروزه بخاطر هزینه پایین و مقرون بصرفه و نیز سادگی در اجرا برای استقاده بهینه از محیط کاری پارتیشن بندی یک ضرورت است . پارتیشن های شرکت ایستا دارای سه استاندار QS از سوئیس میباشند . طراحان و مجریان با تجربه میتوانند به سادگی در مدت زمانی کوتا محیط اداری شما را زیبا و کارآمد و در صورت نیاز مجهز به انواع عایقهای صوتی آماده خدمت به شما نمایند .

یکی از جذابیت های شرکت های لوکس استفاده از پارتیشن های فلزی به جای چوبی است ، این نوع پارتیشن فلزی به دلیل اینکه در کارخانه ایستا با کیفیت بالا در حد و اندازه کیفیت شمش بین المللی تولید می گردد و در مراحل متعدد کوره ای به بار می نشیند ، باعث می شود که پروفیل فلزی مورد استفاده برای پارتیشن از درخشندگی بسیار جذاب و بالایی به همراه سرسختی پرمقاومتی بهره ببرد .

 

پارتیشن فلزی سلولزی شیشه - جدا کننده فضای کاری

  • مدل: IPA-WG
  • ساخت: ایستا
  • ارتفاع/عمق/پهنا: متغیر/متغیر/متغیر
  • رنگ بندی: راش - نقره ای - افرا
  • قابلیت جابجایی آسان
  • امکان حذف صداها و آکوستیک کامل
 

ضربه گیری قسمت پایه های فلزی این پارتیشن توسط تکنولوژی و مکانیزم جدید داکتی تعبیه شده است که موجب استحکام بالاتر نیز می گردد . برای استفاده از این نوع پارتیشن یکی از خصوصیات های بسیار ویژه ای که دارد این است که از استاندارد های تخصصی جهانی در زمینه آکوستیک و مهار نمودن صدا دارد ، با اینکه اکثر قسمت های آن را شیشه تشکیل میدهد اما در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کند همراه با بهترین های ایران و جهان به شما خدمت میکنیم ، طرح ایتالیایی ، مبلمان ترک ، واردات چینی خارجی ..

به دلیل داشتن شیشه های استاندارد سکوریت و آکوستیک به همراه فلزی از آلیاژ تقویت شده آلومینیومی این امکان را میدهد تا محافظت از صدای آن همانند سیستم های پارتیشن چوبی با ضخامت 5 سانت را براورده سازد . یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد این نوع پارتیشن فلزی این است که شما میتوانید از هرکجا که آن را نصب نمودید ، به سادگی پروفیل های آن را باز کنید و در فضای جدید به شکل دلخواه نصب نمایید .

 

برای سفارش این پارتیشن فلزی با قابلیت حذف صدا کافیست با شماره راهنما تماس گرفته و درخواست اعزام نیروی نصاب ( در صورت نیاز ) به همراه پارتیشن ها با عرض ، طول و ارتفاع مورد نیازتان داشته باشید .