پارتیشن دوجداره حرفه ای اماکن عمومی شرکتی بااندازه متغیر

پارتیشن دوجداره اماکن عمومی شرکتی

کد محصول IPA-W

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

میتوانید از پارتیشن های سلولزی یا همان پرکننده با ارتفاع مناسب و حتی تا سقف استفاده کنید و محیط کاری خود را آنطور که نیاز است و شما دوست دارید مجهز کنید . امروزه استفاده از پارتیشن بصورت سلولزی در بیشتر اماکن عمومی و حتی خصوصی اجتناب ناپدیر است . و این درست همان جایی است که طراحان و اجرا کنندگاه پارتیشن بسادگی و قیمت تمام شده مناسب میتوانند به شما و محیط کاریتان یاری برسانند . پارتیشن دوجداره ایستا دارای نشان QS از سوئیس میباشد و این بدین معنی است که کیفیت و خدمات پس از فروش برای شرکت مبلمان ایستا مهم است .

یکی از مشکلاتی که پارتیشن های سنتی داشتند این بود که به دلیل فاصله داشتن تا سقف ، صدای داخل اتاق به بیرون می آمد و یا برعکس صدای محیط بیرون به داخل اتاق می رفت و انگار هیچ دیواری این قسمت وجود ندارد ، همین معضل به قدری بزرگ جلوه داده می شد که کارمندان یا مدیر که داخل پارتیشن به فعالیت می پرداخت ، هیچگونه احساس حریم شخصی نمی داشت و دائما تمرکز ها بهم ریخته می شد .

اما با متد جدید پارتیشن سلولوزی که توسط تیم مهندسین برتر شرکت ایستا طراحی و پی ریزی شده است ، شما میتوانید پارتیشن را تا سقف ادامه دهید و حتی درخواست استفاده از مدل های دوجداره داشته باشید تا صدا از داخل به خارج و از بیرون به تو انتقال پیدا نکند . این مدل پارتیشن دوجداره از دیوار پیش ساخته نیز مقاوم تر است و از صدا بیشتر محافظت می نماید .

 

مشخصه های تخصصی پارتیشن دوجداره حرفه ای اماکن عمومی شرکتی بااندازه متغیر

مدل: IPA-W - ساخت: ایستا - ارتفاع/عمق/پهنا: متغیر با ابعاد دلخواه - رنگ بندی: راش - نقره ای - افرا

 

همچنین زیبایی این پارتیشن دوجداره بسیار بالاست و می توان در تنوع رنگی بالایی انتخاب هوشمندانه ای نسبت به فضا ، نور ، سایر مبلمان ادرای و سلیقه اشخاص گرفت . ما در این مجموعه با داشتن بیش از 30 نمایندگی مستقیم از شرکت های برتر ملمان اداری مانند ایستا ، جلیس ، اروند و غیره می توانیم طبق تجربه 40 ساله خود ، مشاوره موثری به شما ارائه دهیم تا کار کردن برایتان لذت بخش باشد .

لطفا برای تماس با ما از شماره تلفن درج شده در همین مطلب که با رنگ نارنجی دیده می شود ، می توانید استفاده نمایید و درخواست سفارش و حتی ارسال در محل نیز داشته باشید .