میز گرد شیشه کوچک آینوکس کنفرانس

میز گرد شیشه کوچک آینوکس کنفرانس

کد محصول inox

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

جهت حداکثر استفاده از فضا در محیط کوچک - میز گرد شیشه ای سفید رنگ بدنه چوبی به فرم پلاس و ارتفاع استاندارد 75 سانت که قطر دایره 180 سانت می باشد . این میز گرد کنفرانسی یکی دیگر از محصولات موجود در دسته آینوکس است که به تکمیل این مدل زیبا از تجهیزات اداری می پردازد . میز گرد کنفرانسی جمع و جور  که بسیار مناسب برای استفاده حداکثر از فضا در محیط های کوچک می باشد . لطفا جهت خرید این میز گرد کنفرانس و کسب اطلاعات بیشتر ، به سادگی با شماره راهنما تماس گرفته و درخواست خود را داشته باشید .

میز چوبی آن که به رنگ سفید است به شکل پلاس طراحی و تولید شده که از زیبایی خاصی بهره مند است . روی میز از جنس شیشه سکوریت شفاف با قطر بالا که مقاومت در برابر ضربات را دارد و به این سادگی ها نمی شکند . بنابر این با 4 پایه فلزی کوتاه قد ، توانسته روی قسمت چوبی رخ نمایی کند و حدود 4 الی 6 نفر در دور آن بتوانند به جلسات و کنفرانس های خود بپردازند .

 

ویژگی های میز گرد شیشه کوچک آینوکس کنفرانسی با ارتفاع استاندارد

  • مدل: inox
  • ساخت: برند برتر
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 180/180/75

این میز شیشه ای گرد کوچک در ابعاد و ارتفاع استاندارد حدود 75 سانتیمتر و قطر دایره 180 سانتیمتر که دارای بدنه چوبی کمتر از این مقدار است و صندلی کنفرانسی با هر برند و مارکی در زیر آن جای می گیرد . این محصول ساخت کارخانه برندبرتر است و در این 40 سال فعالیت که داشته ایم توانستیم نمایندگی شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی در زمینه مبلمان اداری را به صورت مستقیم دریافت نماییم ، نیز میتوانید از محصولات ما میز ترکیبی شیشه ای ، میز و صندلی های چرمی و فوم دار نیز دیدن نمایید .

 

شما می توانید برای پرسش اطلاعات بیشتر مبلمان اداری برند برتر و همچنین سفارش میز گرد شیشه ای کنفرانس مدل آینوکس مارک برندبرتر ، با شماره راهنما در بالای همین صفحه تماس گرفته و درخواست کنید که هر کدام از محصولات ما را برایتان در هر کجای ایران و حتی خارج از مرز ارسال نمایند تا به سادگی بتوانید آن را تحویل بگیرید . سفارش تلفنی بسیار کمتر انرژی و زمان را به خود اختصاص می دهد .