میز کنفرانس آذرخش چهارده نفره شاهکاری از برند جلیس

میز کنفرانس برند جلیس چهارده نفره

کد محصول آذرخش

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

استفاده از منحنی در سطح میز کنفرانسی بسیار دیدنی و جذاب است مخصوصا اگر از برند های محبوب و معروف باشد که باعث شود به کیفیت آن ایمان داشته باشیم مانند برند جلیس و مدل میز آذرخش که با دو رنگ طراحی شده و پایه های سه گانه باکسی دارد و این میز سه و نیم متر طول دارد و مناسب برای جلسات تا 15 نفر می باشد .

برخی میز های کنفرانسی از طراحی های مدرن و سبک وزن بهره مند شده اند که بروزتر از سایر موارد هستند ، برخی دیگر نیز از طراحی های ساده و بدون انحنا یا بدون استفاده از متریالی خاص استفاده می کنند ، میز های کنفرانس شیشه ای و ظریف نیز از دیگر دسته بندی ها میباشد که با برندهای معتبری تولید شده و هر کدام طرفداران مخصوص خود را دارند .

 
  • مدل: آذرخش
  • ساخت: جلیس
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 349.6/149.5/75
  • رنگ بندی: ونگه - ماهاگونی - فندقی
  • توضیحات: گنجایش 14 – 12 نفر برای برگزاری جلسه
  • امکان عبور سیم تجهیزات صوتی و تصویری از داخل باکسهای پایه
 

شما ممکن است برای تعطیلات بخواهید به کشورهای خارجی یا حتی شهر های داخلی سفر کنید و از بلیط لحظه آخری و یا تور لحظه آخری بخواهید بهره مند شوید ، پیشنهاد ما جستجو در اینترنت می باشد چرا که امکانات و قیمت های بهتری را میتوانید بیابید ، همچنین در سفر از مبلمان هتل یا مراکزی که میروید چه اداری و چه خانگی عکس گرفته و برای ما ارسال نمایید ، مبلمان و دکوراسیون برای محیط کوچک تا سرسرای بزرگ را با ما مشورت نمایید .

این مجموعه با در نظر گرفتن سلیقه جنابعالی و پرداختن به آن ، میتواند به صورت غیرحضوری و کاملا مجازی شما را راهنمایی نموده تا انتخابی ساده داشته باشید . همچنین تمامی انتخاب های شما را به رایگان ارسال می نماید و میتواند در حفظ سلامت میز و صندلی ها به شما نکات و توصیه های بسیار کاربردی ارائه نماید .