میز کنفرانسی جلیس مدل خورشید ارتفاع استاندارد

میز کنفرانسی جلیس مدل خورشید ارتفاع

کد محصول خورشيد

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

میز کنفرانسی جلیس مدل خورشید با ارتفاع استاندارد 75 سانتی متری و قطر 140 سانت توانسته است بین 4 الی 6 نفر را در جلسات پذیرا باشد ، این میز در رنگ های ماهگونی ، گیلاسی ، ونگه و غیره امکان تولید دارد که حتی میتوانید رنگ پایه های آن را نیز مجزا انتخاب کنید .

میز گرد کنفرانسی یکی از الزامات هر شرکت یا اداره ای به شمار می آید که البته نسبت به ابعاد کاری میتواند از دو نفره تا 15 نفره یا حتی بیشتر طراحی شود ، لذا ما پیشنهادمان استفاده از برند های معروف و محبوب بازار است که تا این لحظه بارها و بارها آزمون و خطای خود را پس داده باشند مانند برند جلیس که نمونه ای بسیار قدرتمند در ایران است .

   
  • مدل خورشید
  • ساخت: جلیس
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 140/140/75
  • رنگ بندی: گیلاس - ماهگونی - ونگه
  • توضیحات: گنجایش 6 – 4 نفر برای برگزاری جلسه
 

در اداره ها و شرکت های یکی از مهمترین نکاتی که باید در نظر گرفته شود ، ایمنی و سلامت جسمی پرسنل می باشد که نیاز به کارشناسی و مهندسی های مخصوص به خود را دارد ، شما یا باید از برندهای معروف میز و صندلی که دارای آرگونومی هستند استفاده کنید و یا از پشتی ها و زیرنشیمنی های طبی و پزشکی برای پرسنل خود بهره مند شوید ، بهترینهای  صندلی مدیران ، میز کارمندان و کتابخانه در وب سایت برند برتر .

لذا برای اینکه بتوانید به این مهم دسترسی پیدا کنید میتوانید از کارشناسان ما بخواهید تا مشاوره های لازم را در این باره به شما بدهند و در نهایت محصولات خود را بفرمایید تا آنها در سیستم ثبت کنند و به آدرس شما در سراسر کشور عزیزمان ارسال کنند . برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .