میز کنفرانسی ایستا تا ۳۴ نفره تجهیزات مدرن خطوط فلزی

میز کنفرانسی بزرگ مدرن مبلمان ایستا

کد محصول ICO1400

تومان 4.020.000

راهنما 09126132197

قیمت 4.020.000

توضیحات: 14الی34 نفره - در طراحی و ساخت این میز باعظمت کنفرانس ICO1400 با استفاده از ترکیب مناسب رنگ سفید گلاسه در مقابل گردویی و زبرانو حقیقتا کنتراست مناسبی خلق گشته است و این با ایحاد خطوط آلومییومی به اوج زیبایی رسیده است . ترکیب فوق حتی میتواند در فضای کلاسیک مشخصه های قابل توجه داشته و نیز تضاد متعارفی در در مفهوم هارمونیک ایجاد کند . این میز باعظمت بزرگ کنفرانسی با افزایش تعداد نفرات اتاقهایی با طول زیاد را هم براحتی پوشش میدهد .

و اما این میز باعظمت و باجذبه کنفرانسی که در تصویر می بینید . ای کاش اینجا بودید و از نزدیک ملاحظه می کردید که خیلی با تصویر متفاوت است . از لحاظ احساس ، انرژی ، ابهت ، عظمت و هر بعد دیگری که فکرش را بکنید از اینی که در تصویر می بینید ، از نزدیک گیرا تر و جذاب تر است ؛ لذا در این ترافیک و شلوغی نمی خواهیم شما را به سختی بیاندازیم و با تماس شما به سرعت به آدرستان ارسال می نماییم .

 

خواص میز باعظمت ایرانی کنفرانسی تا 34 نفره تجهیزات مدرن چوب خطوط فلزی

  • مدل: ICO1400
  • ساخت: ایستا
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 290/150/75
  • رنگ بندی: گردویی - زبرانو - ترکیب رنگهای فوق با سفید گلاسی
 

بسیاری از مشتریان ما سوالی برایشان پیش می آید با ما تماس می گیرند ، مثلا یکی از شما عزیزان با ما تماس گرفته بودید و می پرسیدید که آیا هر دو رنگ ترکیبی این میز کنفرانسی را میتوانیم خودمان انتخاب کنیم ؟ پاسخ ما این است که بله قطعا ، فقط قسمت های سفید به صورت چوب هایگلاس براق هستند که مدل مشکی آن نیز موجود می باشد .

تنوع رنگی سایر قسمت ها که طرح و گره چوبی دارد ، شامل گردویی و زبرانو است این رنگ ها انواع کلاسیک و مدرن از رنگ های پرمخاطب ما هستند ، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این میز 12 نفره با لبه های نیم گرد و نرمی که دارد و درخشنده بودن صفحه سفید روی میز ، زیبایی را به چشمان شما هدیه می دهد ، تنوعی از رنگها و جنس ساخت را تقدیم شما مینماییم گردویی سفید ، ونگه ، طرج چوب MDF .

پایه های این میز باعظمت ایرانی برند ایستا با ترکیب مکعب مستیطیل های عمودی و افقی نیز ترکیب بندی خوبی را به نمایش گذاشته است . در مجموع شما می توانید این محصول را به سادگی در اختیار داشته باشید . ابعاد آن در طول حدود 3 متر ، در عرض یک و نیم متر و در ارتفاع 75 سانت که بسیار راحت بتوانید لپتاپ و دفتر خود را روی آن قرار دهید .

 

برای سفارش این میز باعظمت و زیبای مخصوص کنفرانس کافیست با شماره راهنما که تلفن آن به رنگ پرتقالی نوشته شده زنگ بزنید و نشانی خود را بفرمایید تا در اسرع وقت محصول میز اداری یا کنفرانسی و سایر محصولات سایت به شما تحویل داده شود .