میز کارمندی وارداتی متریال چوب چرم کلاسیک

میز کارمندی خارجی چوب چرم کلاسیک

کد محصول x435

راهنما 09126132197

سایز میز کلاسیک خارجی در ارتفاع به صورت نرمال 78 سانت و نیم که هم برای تایپ و هم برای نوشتن بسیار راحت می باشد و با طول یکو نیم متر در عمق 65 سانت کارمندان شما احساس راحتی دارند . لازم به ذکر است این میز کلاسیک دارای 4 کشوی متوسط و یک کشوی پهن و بزرگ می باشد . میز های کارمندی خارجی از استایل زیبایی نشات می گیرند که به صورت کارشناسی شده ای به تولید آن پرداختند ، طراحی مدل های جذاب خارجی از جمله این میز کلاسیک که در تصویر می بینید توسط نخبگان صنعتی و تولیدی دنیا که در سطح و وسعت جهانی فعالیت می نمایند ، تولید می گردد . در توضیحات و مشخصات فنی این صندلی شما به وجد خواهید آمد .

سادگی و در عین حال سلطنتی بودن طراحی این میز کلاسیک باوقار ما را به دیار های اروپایی و قدیمی می برد که هم در فیلم ها و هم کسانی که در کشور هایی مانند فرانسه زندگی کردند با این سبک میز آشنایی دارند . به دلیل اینکه تولیدکننده این میز کلاسیک خارجی بسیار هوشمندانه طریق می نماید و از گواهی بین المللی درجه یک تولید بهره می برد ، توانسته با راه اندازی خط تولید خود در کشور چین به صورت جهانی و با تیراژ بالا به تولید این نوع محصولات بپردازد ، بطور کلی مواد بکار رفته در ساخت میتواند متفاوت باشد سکوریت مقاوم چرم طبیعی پرداخت شده چوب ..

 

ویژگی های فنی میز کلاسیک کارمندی وارداتی متریال چوب چرم

  • مدل: MT-13
  • ساخت: خارجی
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 1500/650/785
 

میز کارمندی نیز مانند صندلی های کارمندی از جثه کوچکتری نسبت به میز مدیریتی برخوردار شده است . همچنین زیبایی ظاهری آن طوری در نظر گرفته شده که اکثریت مردم را در بر می گیرد و رضایت خاطر را برای همگان به جز تعداد معدودی افراد آنرمال به وجود می آورد . این نوع میز کارمندی با فکر طراح به پیش می رود و مداوما هر ده سال Update های جدید به همراه Warranty به بازار عرضه می شود .

اما دغدغه اصلی طراحان مجموعه تجهیزات مبلمان ادرای از نوع کارمندی این است که هیچگاه حتی پس از ده ها سال آن میز دموده نشود و از دید و سلیقه مردم خارج نشود . به همین دلیل از خلاقیت های چهارچوب شکن دوری می کنند و به سمت ایده های کلاسیک با شمایی کلی و جدید می روند . این میز با روکش چرمی خود توانسته نظر بسیاری از متخصصان را به خود جلب کند و با مقاومت بالایی که توسط پایه ها فلزی و بدنه ام دی اف دارد ، سالها میزبان فعالیت های کاری کارمندان شما خواهد بود .

 

برای اطلاع از خرید تیراژ بالای این میز کلاسیک کارمندی و تخفیف های در نظر گرفته شده می توانید با ما تماس بگیرید . البته به صورت تک فروشی هم امکان ارسال محصولات در محل مورد نظر شما و تضمین تحویل سلامت کالا وجود دارد .