میز کارشناس برکه جلیس همراه فایلینگ کشویی طرح چوب زیبا

میز کارشناس کشو فایلینگ طرح چوب

کد محصول برکه

تومان 1.700.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.700.000

این میز که در تصویر ملاحظه می فرمایید یکی از قدیمی ترین طرح های شرکت بزرگ جلیس می باشد به نام مدل برکه که در سه سایز گوناگون ، موجود در بازار است که سالهای متمادی از استقبال بی رویه مردم عزیز کشورمان برخوردار بوده است . تقریبا نمی شود در اداره یا سازمانی برویم و از این مدل یک یا دو عدد به صورت حداقلی نبینیم . به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد و همچنین حالت ال آن که دارای یک فایل سه کشو با قفل مرکزی می باشد ، بسیار مورد پسند قرار می گیرد .

همچنین استحکام پایه های آن که با جنس فولاد در تولید آن استفاده گشته و رویه توسی رنگی دارد که از جنس پی یو می باشد . همچنین قسمت های دیگر از جنس ام دی اف چوب است که تنوع رنگ بالایی دارد . حتی می توان به صورت دو گانه از رنگ های ترکیبی استفاده نمود که در لیست ذیل امکان مشاهده این رنگ ها را دارد و یا با راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا نمونه رنگ ها را به فضای مجازی شما ارسال نماید .

 

اطلاعات دقیق میز کارشناس همراه فایلینگ کشویی طرح چوب زیبا

 • مدل: برکه
 • ساخت: جلیس
 • ارتفاع/عمق/پهنا: 175/135/73.5 - 175/155/73.5 -175/175/73.5
 • رنگ بندی: راش - گیلاس - راش تیره
  • راش + طوسی FG113 + UC206
  • گیلاس + طوسی FG160 + UC206
  • راش تیره + طوسی M40 + UC206
 • یک عدد فایل سه کشو با قفل مرکزی 
 

این میز در سه سایز مختلف تولید و عرضه می گردد که کوچکترین آن در عرض 135 سانت ، سایز متوسط آن در عرض 155 سانتیمتر و همچنین سایز بزرگ آن 175 سانت است که تمام این ها با طول 175 سانتی متر عرضه می گردد . در واقع قسمت L این میز دارای سایز های مختلفی است که نسبت به فضا و شرایط مختلف می توانید آن را انتخاب کنید ،  میز کوچک کارمندی ، میز بزرگ مناسب کنفراس چندیدن نفره ، پارتیشن اداری اینها بخشی از خدمات ما برای شماست .

ارتفاع این میز در هر سه سایز به صورت استاندارد رعایت شده است که در حدود 73 و نیم سانت می باشد و به راحتی به فعالیت های نوشتاری ، تایپ و اداری خود می توانید بپردازید . این میز کارشناسی برای انواع متخصصین از جمله حسابداری ، فناوری اطلاعات و حتی منشی بسیار مناسب و مورد پسند می باشد اما ما برای منشی بیشتر میز های کانتر را به شما توصیه می نماییم .

 

برای سفارش این محصول کافیست به شماره تماس ما ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول در محل را داشته باشید تا هماهنگی های لازم با شما صورت پذیرد و اگر صندلی کارمندی و یا صندلی مدیریتی نیز احتیاج داشتید ، موارد مورد نیازتان همه با یک هزینه باربری برایتان ارسال گردد و صرفه جویی اتفاق بیوفتد .