میز کارشناس لرد jalice فایلینگ جای کیس کامپیوتر لپ تاپ

میز کامپیوتر کارشناسی جای کیس لپ تاپ

کد محصول لرد

تومان 2.500.000

راهنما 09126132197

قیمت 2.500.000

میز کارشناسی مدل لرد ( ابعاد 208 سانتیمتر طول ، 80 سانت عرض ، ارتفاع 73.5 سانتی متر ) از کارخانه جات برتر ایرانی به نام جلیس خارج می شود و به بازار راهی می گردد . این میز تخصصی که از ظاهری فانتزی و فلت برخوردار است ، مناسب برای شرکت های لوکس و با دکوراسیون ساختار شکن می باشد . بسیاری از مشتریانی که به ما رجوع نمودند و با تماس تلفنی از این محصول سفارش دادند ، توسط فضای مجازی لحظات پر مخاطرشون با این میز را برای ما عکس گرفتن و ارسال نمودند . این میز از یک مکعب مربع در کنار خود استفاده می نماید که حکم پایه را دارد و کمی از ارتفاع صفحه اصلی میز پایین تر است . این تفاوت ارتفاع به دو طبقه شدن میز کمک می نماید و رخ زیبایی را به نمایش می کشد . وظیفه این مکعب مربع به جز پایه ، یک عدد فایل کشوی سه عددی است و همچنین فضایی برای قرار گیری کیس که با چند شیار عمودی در کنار هم به گردش هوا در آن منظقه کمک می نماید .

 

میز کارشناس همراه فایلینگ جای کیس کامپیوتر لپ تاپ

  • مدل: لرد
  • ساخت: جلیس
  • جنس ساخت: MDF
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 208.5/80/73.5
  • رنگ بندی: گیلاس - راش تیره
  • یک عدد فایل سه کشو با قفل مرکزی
  • جای کیس کامپیوتر
 

همچنین تنوع رنگی متنوع و زیادی که برای این میز در نظر گرفته شده است که به دلیل تولید آن توسط چوب MDF می باشد . طراح جلیس در این میز به صورت ترکیبی از دوگانگی رنگ ، هوشمندانه ترین جذابیت ممکن را ایجاد نموده است . پس از مطالعه های متعدد در زمینه کمپوزیسیون متوجه شدیم که حالت L در رنگ این میز از روبرو می تواند زیبایی دو چندانی را دربر داشته باشد . رنگ گیلاس و راش که جفت آن ها از طرح های چوب هستند ، برای این میز بسیار جذاب می شوند که هم می توانید آن را با دکوراسیون محل کارتون فیکس نمایید و حتی از طراح دکوراسیون بخواهید تا طراحی محیط کاری شما به سبک این میز پیش ببرد تا از یکپارچگی بیشتر و زیباتری در آن محیط استفاده بفرمایید . محصولات جلیس دارای سه سال گارانتی می باشد .

 

برای سفارش محصول به شماره تلفن ما زنگ بزنید و بخواهید از ما که مبلمان اداری مورد نظرتان را برایتان ارسال نماییم . این مجموعه مفتخر است در این 40 سال فعالیت خود ، خدمت رسان شما مشتریان عزیز بوده است و همچنان می تواند این خدمت رسانی را توسعه داده و در وسعت بزرگتری فعال باشد .