میز کارشناسی چیست ؟ انواع گوناگون ، راهنمای خرید اینترنتی

میز کارشناسی مخصوص شرکت سازمان

راهنما 09126132197

اما یکی از مهمترین پرسنل هر اداره و شرکتی افراد زبردست و متخصص هستند که از کارشناسان تا کارشناس ارشد در هر واحد و حتی کسانی که تخصص های فراتر تا دکتر و فوق دکتری یا دکتری تخصصی دارند ، مورد توجه مدیران ارشد و عالی هر ارگان یا سازمانی قرار می گیرند . به دلیل تراز حساسیت کاری این عزیزان ، میز کارشناسی برای کارهای تخصصی برایشان تهیه می گردد .

این میز مخصوص همانند میز های مدیریتی از سایز و اندازه بزرگی بهره می برند اما با طراحی خاصی که دارند از فضای نسبتا کمتری استفاده می کنند ، یعنی با اینکه قسمت روی صفحه ، کشو ها و کمد های آن سایز بزرگ دارد اما کمترین فضای ممکن را اشغال می کنند . همچنین معمولا میز مخصوص کارشناسان قسمت قرار گیری تلفن و لوازم کمکی اداری را به صورت جداگانه دارد و لازم نیست متخصص بی دلیل روی میز خود را با این وسایل شلوغ کند .

 

انواع برندهای میز کارشناسی موجود در بازار

  • جلیس
  • لیو
  • برندبرتر
  • سیلا
  • هلگر
  • تولید خارج ( وارداتی)
 

میز کارشناسی چیست ؟

در این نوع میز ها یعنی مدل کارشناسی به دلیل اینکه افراد استفاده کننده آن در هر سازمان تعداد کمتری نسبت به کارمندان معمولی هستند ، خلاقیت ، زیبایی ، امکانات و در کل شرایط بهتری را دارند . مثلا اکثر میز های کارشناسی قابلیت تنظیم ارتفاع بین 5 الی 10 سانت را دارند تا نسبت به قد خود آن را تنظیم کنند . همچنین از سیستم آرگونومیک و طراحی مهندسی نیز بهره می برند .

استاندارد های اندازه ای این میز ها حدودا در ارتفاع 75 الی 85 سانتیمتر است ، در عرض حداقل 80 سانت الی 95 و طول از 90 سانتیمتر الی دو مترو نیم سانت می باشد که نسبت به اوضاع و شرایط کاری و تخصصی هر کارشناس می تواند متفاوت باشد . این میز مخصوص کارشناس هم به صورت تمام چوب یا MDF و هم به صورت ترکیبی فلز با چوب ساخته می شود ، ضمنا برای آگاهی از برندهای و مدلها با ما در ارتباط باشید ، میز کاربردی ایستا  ، مبلمان و صندلی رستوران نیلپر ، ایستا ، رادسیستم و ...

 

برای سفارش این میز های کارشناسی کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار کرده و نشانی خود را بدهید تا لوازم مورد تایید شما در اسرع وقت برایتان ارسال گردد ؛ همچنین می توانید در زیر همین مطلب از برخی مدل های این میز مخصوص با طراحی مهندسی بازدید نمایید .

برای اطلاعات بیشتر با شماره راهنما تماس بگیرید .