میز کارشناسی پرستو جلیس فروش اینترنتی تهران

میز کارشناس چوب قهره ای جلیس پرستو

کد محصول پرستو

تومان 1.900.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.900.000

 

این میز کارشناسی پرستو ( با یک فایل کشویی سه تایی ) که در این مطلب مشاهده می نمایید ، تولید یکی از برترین شرکت های مبلمان ایرانی است که به نام جلیس معروف و محبوب شده است . شیوه طراح در اجرای طرح این میز بسیار ساده ولی در عین حال جذاب بوده است . برای مثال انحنای ملایم میز به همراه اتصال با صفحه کناری ال بدون داشتن بدنه به زیبا شدن این کار کمک نموده است .

اما برای این میز در قسمت ال آن یک کشوی سه تایی در نظر گرفته شده که دو کشوی بالا از سایت باریک تبعیت می نمایند و کشوی آخر سایز بزرگ دارد . همچنین قفل مرکزی آن دارای کلید می باشد و شما با قفل نمودن آن از امنیت تک تک کشو ها مطمئن هستید . برخی مشتریان سوالاتی خاص دارند که با تماس تلفنی به ما به سادگی جواب آن ها را می یابند .

مثلا به تازگی یکی از مدیران شرکت های خصوصی با من تماس گرفته بود و توضیح داد که یکی برجسته ترین کارشناسان حسابداری ایران به تازگی درخواست فعالیت در شرکت این عزیز را پذیرفته بود و میخواست یک میز کارشناسی البته از لحاظ کلاس در حد مدیران شرکت با کیفیت و ساده که زیبایی بالایی داشته باشد خریداری نماید که امکانات خاصی برای این حسابدار فراهم آورد .

اطلاعات تخصصی میز کارشناسی جلیس پرستو فروش تهران

  • مدل: پرستو
  • ساخت: جلیس
  • جنس ساخت: MDF
  • ارتفاع / عمق / پهنا: 200/190.1/73.5
  • رنگ بندی: گیلاس - ونگه
  • دارای فایل سه کشو با قفل مرکزی
 

به دلیل حساسیت بالای اسناد و مدارک تحت مسئولیت این کارشناس نمونه ، مدیران شرکت به قرار گیری یک گاوصندوق مجهز به قابلیت IOT در زیر میز فکر کرده بود که اگر میزی باشد که در قسمت ال آن بدنه وجود نداشته باشد و خالی باشد ، میتواند به سادگی گاوصندق را در دسترس حسابدار قرار بدهد که ما نیز چند مدل گوناگون را به او معرفی کردیم و این مدل که در همین تصویر مشاهده می نمایید مورد پسند ایشان قرار گرفت .

دو رنگ بودن این میز که به صورت ترکیبی تولید می شود باعث چندین برابر شدن گیرایی و کاریزمای کارشناس می شود که در نهایت مخاطبین او بیشتر از حالت عادی از او تاثیر می پذیرند . جنس تولیدی این میز از MDF چوب می باشد که با قابلیت دوام در برابر رطوبت و دما ، همچنین دارا بودن عرض بزرگ در حدود 190 سانت ، این امکان را می دهد که با طول 2 متر به فعالیت های کاری خود توسط کامپیوتر و سایر تجهیزات پرداخته شود .

 

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تماس ما در این صفحه ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول را داشته باشید و به صورت کامل آن را در محل خود تحویل بگیرید .