میز کارشناسی جلیس مدل دریا دفتر کار آفیس فروش اینترنتی

میز کارشناسی اتاق کار جلیس دریا

کد محصول دریا

تومان 1.200.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.200.000

ابعاد میز کارشناسی مدل دریا مجهز به جازونکنی ، تولید شرکت بزرگ جلیس در ارتفاع 73 و نیم سانت و در عرض یا همان عمق یک مترو 56 سانتیمتر و در طول یا پهنا یک مترو 80 سانت ساخته میشود که با فضای ویژه برای کیس کامپیوتر و کابل کشی نامرئی به زیبایی محیط کاری شما کمک می نماید . همچنین تنوع رنگی بالای آن از جمله رنگ ها راش ، ونگه ، گیلاس و راش تیره که هر کدام به صورت دوگانه با رنگ توسی نیز تلفیق می گردد .

این میز کارشناسی که توسط یکی از برترین کارخانه های مبلمان اداری به نام جلیس تهیه و تولید شده است ، با داشتن امکانات فوق العاده ، مورد توجه مدیران و مسئولان خرید سازمان ها و شرکتهای دولتی و خصوصی قرار گرفته است . معمولا متخصصین اداری یا نرم افزاری و حتی سخت افزاری نیاز به میز های ال و بزرگ دارند تا بتوانند فعالیت های خود را به راحتی انجام دهند .

 

اطلاعات متناسب با میز کارشناسی مناسب دفتر کار آفیس فروش اینترنتی

  • مدل: دریا
  • ساخت: جلیس
  • ( قیمت ساخت نئوپان: 9,918,000 )
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 180/156/73.5
  • یک عدد فایل سه کشو با قفل مرکزی
  • جای کیس کامپیوتر
  • یک عدد جازونکنی زیر میز با دربهای ریلی
  • رنگ بندی : راش + طوسی - گیلاس + طوسی - ونگه + طوسی - ماهاگونی+طوسی
 

این میز L که هم فضای اختصاصی برای قرار گیری کیس کامپیوتر را دارد و هم داکت کشی مخفی در نظر گرفته شده آن برای کابل های برق و غیره ( داده ) بسیار منظم و کاربردی است . از طرف دیگر کمد مخصوص زونکن با درب دریلی که اصطلاحا جازونکنی نیز به آن گفته می شود به صورت نیمه مخفی در پشت میز قرار دارد و شما میتوانید به سادگی از آن بهره مند شوید ، محصولات صندلی کارمندی لیو ، میز مدیریت جلیس ، میز کنفرانس شیشه ای را ما درب منزل یا محیط کارتان تحویل میدهیم .

این میز در رنگ های ترکیبی دوگانه نیز تولید می شود که طرح چوب راش به همراه رنگ طوسی یکی از آن ترکیب ها است . رنگ چوب تنه درخت گیلاس با طوسی یا همان نوک مدادی زیبا می شود . از ترکیب بندی های دیگر ماهگونی با تنالیته طرح چوب قرمز بسیار خوب در کنار رنگ نقره ای می نشیند . سایر نمونه رنگ ها را با تلفن به ما استعلام بگیرید .

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول هم به صورت غیرحضوری می توانید اقدام نمایید و در این ترافیک و شلوغی همانند اکثر مشتریان ما به صورت تلفنی سفارش دهید و یا اینکه به صورت حضوری در شوروم های ما در سراسر تهران دیدن فرمایید . تحویل در سراسر ایران امکان پذیر است .