میز نشست و همایشی دیپلمات فندقی ماهاگونی ونگه

میز نشست همایشی فندقی ماهاگونی ونگه

کد محصول ديپلمات

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

میز نشست و همایشی خاص مناسب مدیران ارشد و اتاق رئیسان سخت پسند با نوار پی وی سی دور سفید رنگ و رگه های چوب سفید که بسیار جذاب و شیک می باشد . این میز با طول دو و نیم متر توانسته است برای 10 الی 12 نفر در جلسات بکار بیاید و ارتفاع آن به دلیل استاندارد بودن در 73 سانتی متری از سطح زمین می باشد که بتوانید راحت روی آن در دفترتان یادداشت نموده و یا با لپتاپ خود کار نمایید .

کارخانه جلیس میتواند برای افراد و مدیرانی که میخواهند تمامی مبلمان اداری خودشان را از صندلی ، میز ها  ، مبل ها و پارتیشن ها را تعویض نمایند و از نو خریداری کنند ، تخفیفات ویژه بدهند . چرا که در این رکود اقتصادی وقتی شما میخواهید پیشرفتی چشمگیر در کارتان داشته باشید ، نیاز است تا تمامی مبلمانتان تا حتی پارکت و دیوارکوب ها باهم ست باشند و هارمونی داشته باشند که تمامی این موارد با قیمتی استثنایی به شما داده میشود .

 
  • مدل: دیپلمات
  • ساخت: جلیس
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 250/110/73
  • رنگ بندی: ونگه - فندقی - ماهاگونی
 

پرده نیز برای محیط زندگی چه کاری و چه منزل مورد مهمی به شمار می آید . شخصیت یک خانه یا محل کار را علاوه بر پارتیشن و دکور دیوار و کف ، پرده ها تعیین می کنند و بعد از این موارد نوبت به مبلمان میرسد . اینکه شما محیطی دنج و صمیمی برای استراحت پرسنل خود در نظر بگیرید و مبلمان راحتی اداری برایشان بگذارید بسیار مورد استقبال و محبوبیت عوامل خود قرار میگیرید .

مجموعه برندبرتر با داشتن نمایندگی برترین تولید کنندگان مبلمان در ایران مانند ، ایتال فوم ، هلگر ، نیلپر ، جلیس ، اروند ، لیو و غیره میتواند به سادگی شما را راهنمایی کند تا انتخابی درست داشته باشید . این مجموعه با افتخار بیش از نیم قرن است که فعالیتی مستمر در این صنف داشته و به دلیل داشتن نفوذ در بازار مربوطه ، امکان ارائه قیمت های بسیار رقابتی و تضمین اصالت کالا را به شما میدهد .