میز مونتاژآسان کنفرانسی وارداتی چرمی بزرگ هشت نفره

میز کنفرانسی چرمی بزرگ وارداتی خارجی

کد محصول x429

راهنما 09126132197

این میز مونتاژآسان خارجی کنفرانسی که در تصویر مشاهده می نمایید دارای ظرفیت شش الی هشت نفره می باشد که با طول 4 متر و عرض یک متر و ده سانت و با ارتفاع استاندارد 77 سانت با روکش چرم متنوع در رنگ ، تولید خارج از کشور با کیفیت درجه یک جهانی می باشد . میز جلسه دفاتر معتبر از طراحی خاص نشات می گیرد . جدول ابعاد مختلف با میز های مجموعه تولید خارجی را در این سایت می توانید مشاهده کنید . به وضوح می توان یافت که پایه های این میز مونتاژآسان به سه قسمت جداگانه تقسیم می شوند . قسمت میانی به صورت مثبت ساخته شده و قسمت های کناری هر کدام یک نیم مثبت می باشند .

در جنس اصل اسکلت این میز مونتاژآسان ، چوب به همراه لمینت استفاده گشته که با روکش ریز دوزی شده چرم برای جلسات مهم آماده گشته است . هنر دست در آن دیده می شود و انرژی نهفته در آن به دلیل صنایع دستی شمردن آن می باشد . شما به مواردی نیاز دارید تا بتوانید در مجوع از این میز کنفرانسی استفاده کنید ، یکی از آن موارد داشتن اتاقی به ابعاد حداقل 5 و نیم متر در دو نیم متر که در حدود 14 متر مربع می شود .

 

میز مونتاژآسان جلسه کنفرانسی چرمی بزرگ هشت نفره وارداتی

  • مدل: MT-09-2
  • ساخت: خارجی
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 4000/1100/770
 

مورد دیگری که نیاز دارید نقشه مونتاژ آن است که به مونتاژ آسان معروف است و به راحتی می توانید جهت پایه های میز را متوجه شده و چینش را آغاز نمایید . سطح میز رویی آن به دلیل پوشیده شدن از جنس چرم بسیار با کیفیت بوده و می توانید با یک دستمال نانو یا ابر جادویی آن را از روز اول نیز درخشان تر و تمیز تر کنید .

درصورت نیاز به نصب ، اوپراتور ما به محل شما در هر جای ایران و حتی خاورمیانه اعزام شده و عملیات مونتاژ تجهیزات و مبلمان اداری شما را به صورت ماهرانه به اتمام می رساند . کشور تولید کننده این محصول از کارخانه های دارای نماد درجه یک کیفیت جهانی است که اکثر محصولات خود را به آمریکا و کشور های مدرن اروپایی صادر می نماید .

 

برای سفارش میز مونتاژآسان بزرگ کنفرانسی کافیست با شماره تلفن مندرج در این صفحه ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول کنید . این سفارش به سادگی صورت می پذیرد و نیازی به حضور شما در شو روم های ما نمی باشد . ارسال بار در اسرع وقت به سراسر ایران و خاورمیانه حتی گرجستان صورت می پذیرد .