میز بزرگ برای مدیر مارک جلیس مدل سهند لاکچری و سخاوتمند

جلیس میز مدیریت سهند بزرگ لاکچری

کد محصول سهند

تومان 3.000.000

راهنما 09126132197

قیمت 3.000.000

تحویل سراسری به کل ایران و شهرستان ها ، محصول میز بزرگ سهند جلیس از مدل های مدیریتی که با ویژگی های خاص که دارای دریچه مخصوص سیم و کابل ، محفظه کامپیوتر و کیس ، طراحی ویژه و چند بعدی در قطعات گوناگون و همچنین استفاده از دو رنگ به صورت همزمان و ترکیبی زیبایی مزاعفی را یافته است . در صورتی که به فرهنگ های ایرانی و خارجی توجه کنیم مدیران هر کشوری نسبت به مقتضیات فرهنگ خود از میز های مدیریتی و اتاق های متفاوتی استفاده می کنند . مثلا در آمریکا از اتاق های بسیار بزرگ و وجود یک یا دو میز بزرگ برای مدیر استفاده می شوند که میز هایی بسیار سلطنتی و پر ابهت هستند ، اما در ژاپن تمامی مدیران ممکن است در اتاق های متوسط تا کوچک در کنار هم با میزهای کوچک به هم چسبیده فعالیت کنند .

در ایران نیز از اتاق های متوسط تا بزرگ و داشتن میز کنفرانس به همراه میزهای بزرگ مدیریت استقبال زیادی می گردد . بعضی مدیران در کشور های اروپایی اتاق خوابشان با اتاق کارشان یکسان است و میز ساده ای به سمت دیوار دارند که کارشان را همانجا پیش می برند ، البته تمام کشور ها استثناهایی نیز دارند که می تواند آن موراد با اکثریت فرهنگ متفاوت باشد .

 

برخی ویژگی های میز بزرگ مدیران مارک جلیس مدل سهند با وقار و سخاوتمند

  • ابعاد 220 x 180 x 74
  • در دو طرح رنگی متفاوت و ترکیبی
  • در و کشوی ریلی بسیار بروز
  • دارای محفظه جدید عبور سیم و کابل
 

میز مدیریتی که در این مطلب برای شما معرفی می کنم مدل سهند باوقار و سخاوتمند از برند معتبر جلیس می باشد . ویژگی هایی همچون داشتن یراق آلات خاص و همچنین درب ها و کشو های ریلی و مدرن که با طراحی ویژه چند بعدی در قطعات گوناگون فعالیت می کند ، این میز همانند بعضی مدل های جلیس از دو رنگ و طرح متفاوت به صورت ترکیبی استفاده می نماید ، لطفا از صندلی جکدار و انواع میز مدیریت و کارمندی در منوی سایت نیز دیدن فرمایید .

ابعاد این میزبزرگ مدیریتی در طول دو مترو بیست سانتی متر و دارای عرض صد و هشتاد سانت که با ارتفاع استاندارد هفتادو چهار سانتی متری باعث راحتی استفاده از آن می شود . در هنگام نشستن روی صندلی وقتی ارتفاع آن را طوری تنظیم می کنید که پاهایتان روی زمین قرار بگیرد و زاویه ای 90 درجه نسبت به ران های شما داشته باشد ، در هنگام نوشتن و کار با کامپیوتر و لپتاپ بسیار ساده و راحت خواهید بود .

 

برای سفارش محصول میز بزرگ سهند جلیس کافیست با شماره تلفن ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت هر جای ایران که هستید محصولات مورد نیازتان را تحویل بگیرید . البته لازم به ذکر است ارسال بار در سراسر خاورمیانه نیز میسر می شود .