میز مدیریت هلالی شکل لاکچری خارجی فروش تهران

میز مدیریت هلالی خارجی لاکچری تهران

کد محصول x433

راهنما 09126132197

میز هلالی شکل مدیریتی با مغز چوب و فلز به صورت مهندسی شده و روکش ظریف دوخت از جنس چرم با تنوع رنگی بالا که با ابعاد 210 سانت در 96 سانت و با ارتفاع نرمال 76 و نیم سانت به های کلاس شدن اتاق مدیریت می افزاید . در جلسات و کنفرانس ها معمولا ابتدا مدیر با هر یک از افراد مدعو در Event مورد نظر به صورت جداگانه و تک به تک به صحبت می پردازد و موضوعات قابل ارائه در جلسه را با هر یک به صورت تنها اشتراک گذاری می نماید . برای تاثیر داشتن بیشتر در بازدیدکنندگان و مدعوین ، مدیریت نیاز به جذبه و کاریزما دارد که با دکوراسیون و میز هلالی مدیریتی خارجی براورد می گردد .
 
این میز هلالی خارجی که در تصویر مشاهده می نمایید ، از مدل های وارداتی درجه یک کشور چین است که با کیفیت بسیار بالا و خدمات جانبی چند ساله عرضه می گردد . شاید به ندرت در مدل های ایرانی همچین میزی با زاویه هلالی زیبا و قسمت L جدا شونده پیدا کنید که با روکش چرمی جذابی به صورت بسیار ظریف پوشیده شده باشد .
کافیست یک دستگاه ویدیوپروژکتور رو میزی هم خریداری کنید و روی پرده یا دیوار سفید اتاقتان تصاویر مرتبط با موضوع را نیز پخش کنید . به دلیل رنگ مشکی این میز هلالی دارای قوس و جنس روکش چرمی آن از عناصر قدرتمندی می توانید استفاده کنید . معمولا شما اگر سیاه پوست نیستید رنگ تیره میز برای جلب توجه مخاطب به سمت سخنانتان بسیار موثر است و اگر سیاه پوست هستید می توانید درخواست رنگ روشن مانند کرم را برای میزتان سفارش دهید .
 

مشخصات فنی میز هلالی مدیریت لاکچری خارجی فروش تهران

مدل: MT-08 ساخت: خارجی روی کار: چرم یا چرم مصنوعی ارتفاع/عمق/پهنا: 2100/960/765
 
زیرساخت های این میز به نحوی مهندسی گشته و به مرحله ظهور رسیده که شما برای برق و اتصالات رسانه میز خود دارای بخشی از این زیرساخت ها هستید که به دلیل مسیریابی کوهی افقی و عمودی از انفجار کثیف کابل ممانعت می نماید . تمایز بین داکت های کابل سنتی و برچ های سوکت در گسترش سیستم انتقال انرژی و اطلاعات است و میتوان عملا به این نتیجه رسید با این سیستم نوین نامرئی تر از گذشته به این مهم دست می یابیم .
ابعاد میز هلالی به همراه ال کناری در پهنا به دو مترو ده سانت می رسد و در عمق جا برای قرار گیری راحت پای مدیران در حدود 96 سانت وجود دارد ، ارتفاع نرمال میز در سایز 76 و نیم سانت است . تنوع رنگی بالای این میز و داشتن دو فایل 3 عددی کشویی در کناره ها و یک کمد پهن برای قرار گیری اسناد و پرونده ها ، به شما امکان خلوت نگه داشتن روی میز را خواهد داد .
 
برای اینکه این میز هلالی قوسدار مدیریتی را در محل کارتان بتوانید داشته باشید و استفاده کنید ما به صورت تلفنی در خدمتتان هستیم تا در هر شهر یا روستایی از تهران تا یاسوج و یزد و اصفهان ، حتی مناطق دیگر خاورمیانه در برون مرز ها میز و صندلی اداری شما را به هر تعداد تحویل دهیم .

کارشناسان تلفنی ما منتظر صدای گرم شما هستند تا مشاروه ای اصولی ارائه دهند .