میز مدیریت خارجی چرمی شیشه ای – فروش اینترنتی

میز مدیریت خارجی چرم شیشه اینترنتی

کد محصول x431

راهنما 09126132197

میز دوتکه متصل بهم دور چرم با صفحه شیشه ای با طرح ترکیبی مستطیل و دایره که در جلوی آن میز کنفرانس دو نفره محسوب می شود با ابعاد ارتفاع 76 سانت ، عرض 90 سانت و طول 2 مترو 20 سانت مورد توجه مدیران عالیرتبه با درجه اعتبار مالی بالا قرار می گیرد این میز دوتکه خارجی تولید درجه یک کشور چین است و سالها خدمات خاص برای آن عرضه می شود . با تماس به ما از مدت زمان و نحوه گارانتی مطلع شوید .

 یکی دیگر از میز های مدیریتی که در این سایت می خواهم به شما معرفی کنم از مدل های بسیار شیک و های مدرن است که در سطح مدیران عالیرتبه و پرقدرت مورد پسند قرار می گیرد . این میز دوتکه که هم از تکه مستطیل شکل و هم از قسمت دایره ای شکل که متصل به یکدیگر هستند بهره می برد ، بنابر همین خلاقیت زیبایی خاصی را به اتاق مدیر مربوطه می بخشد .

این میز دوتکه خارجی به دلیل داشتن قسمت جلویی گرد ، به نحوی یک میز کنفرانس نیز محسوب می گردد . برای بهره برداری از بهترین حالت ممکن در ادامه با شما هستم . تلفیق روی صفحه میز دوتکه از چرم و شیشه موجب جذابیت و زیبایی بیشتری شده که انعکاس نور روی این صفحه مورد تعامل با بازدیدکنندگان را موثر می سازد ، مبلمان خارجی در کنار دکوراسیون داخلی میتواند جلوه ای خاص به محیط شما القا نماید .

 

 مشخصه های تکنیکی میز دوتکه مدیریت خارجی چرمی شیشه ای - فروش اینترنتی

  • مدل: MT-32
  • ساخت: خارجی
  • روی کار: چرم یا شبه چرم
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 2200/900/760
 

برای مغز اسکلت میز دوتکه خارجی چرمی از جنس چوب و فلز به صورت ترکیبی استفاده شده که هم از مقاومت بالایی در برابر نور داشته باشد و هم بتواند در محیط های مرطوب دوام بیاورد . این محصول که در ابعاد طول 220 سانت و همچنین عرض 90 سانتی متری تولید گشته است ، امکان استفاده در جلسات و یا فعالیت های روزانه مدیران را به سادگی با مکانیزم استاندارد جهانی ایفا می نماید .

در صورت نیاز محصولاتی که تکمیل کننده تجهیزات اداری اتاق مدیران می باشند که با همین طراحی ساخته و به ظهور رسیده اند ، نیز ارائه می شود ، مانند کمد های بزرگ و کوچک ، فایل های کشویی جدا ، قسمت ال مجزا ، کتابخانه با در شیشه ای ، میز کوچک جلو مبلمی و مبلمان پذیرایی که به همراه صندلی های چرخدار یا کنفرانسی موجود می باشند .

به درخواست جنابعالی یا هر مشتری که به ما تماس بگیرد اطلاعات تکمیلی در اختیار او قرار گرفته و از تنوع رنگی چرم آن مطلع می شود ، در صورت تایید می توان آدرس خود را بدهید و محصول را در محل تحویل بگیرید .