میز مدیریت خارجی طرح خاص مدل رنگی خرید اینترنتی

میز مدیریت خارجی طرح خاص رنگی اینترنت

کد محصول x437

راهنما 09126132197

اطلاعات اندازه و ابعاد جدول طراحی خارجی این میز جادار مدیریتی که دارای جنس ام دی اف می باشد از پهنا دارای 217 سانت و در عمق 90 سانت که با ارتفاع 75 سانتی متر ارائه می شود . بسیاری از مدیران با ما تماس می گیرند و درخواست مشاوره جهت مدیریت میز جادار و بزرگ مدیریتی می نمایند که انگار میزشان کوچک است و همیشه به سرعت پر می شود و ایجاد سردرگمی و تشویش در بر دارد . ما اینجا در این سایت میزبان شما هستیم با یک میز جادار  مدیریتی بسیار وسیع و بزرگ با طرح خاص که به مدل سانسکری معروف است ، این میز برخلاف تمامی میز های مدیریتی که تا الان تجربه کرده اید ، برای همیشه محاصره شده نمی باشد .
بسیاری از فرزندان و یا بانوان برای روز مرد یا تولد همسر و حتی پدرشان به دنبال هدیه ای ارزنده هستند . به دلیل اینکه این میز جادار و زیبا ساخت کشور خارجی می باشد و از کیفیت و خدمات پس از فروش فوق العاده ای بهره مند است و همچنین نمونه طراحی خارجی آن را در هیچ کجا پیدا نمی کنید و فقط از آن ده نمونه در سراسر دنیا تولید شده است . به همین دلایل می تواند هدیه ای پر اعتبار برای محل کار مرد مورد نظرتان باشد .

مشخصات فنی میز جادار مدیریت با طراحی خارجی خاص مدل رنگی خرید اینترنتی

به طور مفهومی اندازه و ابعاد میز مدیران باید طبق شرایط و نیاز فرد مدیر اخذ شود . مثلا ممکن است نورگیر بسیار خوبی در اتاق مدیر وجود داشته باشد و در صورتی که نور طبیعی می تواند تمام اتاق را فرا بگیرد بهتر است از همین مدل خریداری نمایید ، از یک میز مدیریتی عموما تقاضای متنوعی صورت می گیرد . بنابراین نه تنها باید به اندازه فضا هارمونی کافی داشته ، بلکه عملکرد خاصی نیز برای ما باید داشته باشد .
این میز جادار ال مانند که هم به صورت تمام چوب و هم به صورت تمام چرم که باز به انتخاب مشتری می توان از شبه چرم برای روکش آن استفاده نمود ، با مغز MDF تولید می گردد و دارای سه فایل دو کشویی و دو کمد پهن و بزرگ می باشد . به دلیل ابعاد بزرگ و ال شکل این میز در حدود 2 مترو 17 سانت با عمق 90 متر ، مدیران با جذبه خاصی به استقبال بازدیدکنندگانشان می روند . همچنین تنوع رنگ بالای میز را می توانید توسط سمپل کاتالوک رنگ های دیجیتالی ما ببینید .
برای استعلام رنگ های موجود از این میز جادار و بزرگ با طرح خارجی مدیریت کافیست با شماره تماس راهنما که در بالای همین مطلب نوشته شده ارتباط گرفته و درخواست مشاوره رایگان نمایید که در صورت نهایی شدن تصمیم شما ، این امکان وجود دارد که در هر کجای ایران هستید ، محصولات مورد نیازتان را ظرف چند روز تحویل بگیرید .