میز ال شکل مدیریتی الوند جلیس دورنگ ترکیبی

میز مدیریت اداری با کلاس جدید اینترنتی

کد محصول الوند

تومان 2.500.000

راهنما 09126132197

قیمت 2.500.000

این میز ال شکل مدیریتی جلیس مدل الوند از قابلیت های مختلفی برخوردار می باشد مانند رنگ های خاکستری مات و چوب بلوط خاکستری که به صورت ترکیبی استفاده شده و بیرون آمدگی و فرو رفتگی های بسیار زیبا را دارد عرض بزرگ یک متر و 80 سانتی و طول 220 سانتی آن مورد جذب بسیاری از مدیران قرار گرفته است . در ادامه به شرح دقیق موارد گفته شده بیشتر می پردازیم . این میز که به صورت ال قرار می گیرد طراحی آن از دو رنگ مجزا ساده و طرح چوب به صورت تلفیقی استفاده کرده است . این ترکیب بندی هارمونی و کامپازیسیون قابل توجهی را به وجود آورده که از سبک های ترکیبی کلاسیک و مدرن بهره می برد .

در طراحی فلت این میز اداری جایی برای گذاشتن زوم کن ها و دفاتر مدیریتی در نظر گرفته شده است . همچنین قسمت های فرو رفته و بیرون آمدگی هایی به صورت کاملا مکعبی و ساده دارد که هم علاوه بر زیبایی به عمق کمد و کشو ها افزوده است . روی این میز ال شکل از دریچه های پلاستیکی با قابلیت باز و بسته شدن تعبیه شده که برای رد شدن سیم برق یا کابل های کامپیوتر و غیره مورد استفاده قرار می گیرد .

 

مشخصات میز مدیریتی الوند جلیس دورنگ ترکیبی به صورت ال L شکل

  • تنوع رنگی دو گانه به صورت ترکیبی
  • عرض 180 سانتی
  • طول 220 سانتی
  • ارتفاع 74 سانتی
  • که با میز ال کناری به طول 2 متر و عرض 45 نصب می گردد
  • طراحی زیبا و فلت
 

پوشش هایی برای تهویه نیز استفاده می شود که مناسب برای قرار گیری کیس و یا سرور های مختلف می باشد . قسمت های مخفی این میز نیز مناسب برای قرار گیری لوازم حفظاتی ، دکمه زنگ خطر برای نیرو های امنیتی سازمان و همچنین لوازم کنترل سیستم وجود دارد . در کل ظرفیت این میز به تناسب بالاست و شما می توانید با خیالی آسوده از جای گیری لوازم اداری خود با نظم بالا آن را تهیه نمایید .

رنگ بندی این میز مدیریت زیبا شامل خاکستری مات به همراه چوب بلوط خاکستری و یا قهوه ای مات به همراه چوب گردویی تیره که از استقبال بسیاری از هموطنان و حتی همسایگان کشوری ما برخوردار شده است . این ترکیب دوگانه رنگ آن را با تمام میز های دیگر متمایز می سازد و می توانید به سادگی آن را با تلفن به ما تهیه کنید و در دفتر خود قرار دهید .

 

ارسال محصولات به سراسر کشور رایگان بوده و با ارتباط تلفنی می توانید ثبت سفارش نمایید . این میز ال شکل مانند زیبا را توسط مبلمان برند برتر خرید کنید تا از گارانتی و ضمانت کالای خود به صورت معتبر مطمئن باشید چرا که در این بیش از 40 سالی که تیم ما در حالت فعالیت در صنف مبلمان می باشد تجارب زیادی عاید ما گشته است .