میز مدیریتی یونیک طراحی مدرن مبلمان جلیس

میز مدیریتی طراحی مدرن مبلمان جلیس

کد محصول یونیک

تومان 3.700.000

راهنما 09126132197

قیمت 3.700.000

یک میز مدیریتی بسیار جسور و مهندسی که زوایای چهارگوش تیز دارد و سطح رویی آن کمی بالاتر قرار گرفته و حس تعلیق را بوجود آورده است . این میز با برند جلیس و مدل یوتیک تولید میشود که به معنی یکتا است . امکانات آن شامل یک عدد فایل سه کشو با قفل مرکزی - قسمت ال شامل جای کیس، کمد دو جدار و قفسه کوچک - قابلیت سفارشی سایزی یا Customization راست یا چپ برای محیط شما عزیزان که میتوانید با ما تماس گرفته و درخواست خود را به سادگی بفرمایید .

یکی از اهداف و خط مشی های شرکت بزرگ جلیس استفاده از مواد اولیه با کیفیت در جهت حفاظت از محیط زیست و رعایت اصول استاندارد جهانی و کنترل دقیق مراحل تولید و کیفیت محصولات و طراحی مدرن و کلاسیک می باشد که در قسمت های مختلف تولیدی کارخانه جلیس با بروز ترین دانش و علم موجود در جهان مورد ارزیابی قرار میگیرند .

 
  •  مدل: یونیک - میز مدیریتی
  • ساخت: جلیس
  • جنس ساخت: MDF
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 220/190/73.5
  • رنگ بندی: فندقی - ونگه - ماهاگونی
 

یکی از مهمترین نشانه های تشخیص اعتبار و دارایی هر شرکتی شخص مدیر ارشد آن سازمان می باشد که میتواند بنیانگذارش نیز باشد ، برای پروژه های بسیار بزرگ میتوانید با جلسه ای که توسط شخص اصلی و صاحب مجموعه می گذارید ، نسبت به نوع برخورد ، جنس و کیفیت پوست شخص ( نشانه سلامت غذایی ) ، آرامش و همچنین لباس یا حتی مبلمان اداری قضاوتی نسبی داشته باشید .

مدیرانی که از سطح مالی بالایی برخوردار هستند قطعا از پس سفارشات شما عزیزان برخواهند آمد ، اینکه شخص با چه کفشی و چه میزان کیفیتی در مواد غذایی روزانه خود بهره مند است میتواند خیال شما را آسوده کند که واقعا شخص مورد نظر توان انجام سفارشات شما را دارد چرا که پوست اشخاص با یک روز و دو روز کیفیت پیدا نمیکند و باید سالها مواد غذایی عالی مصرف نموده باشد .

برای سفارش میز و صندلی مدیریتی یا کارمندی و حتی رستورانی میتوانید با شماره تلفنمان ارتباط گرفته و با مشاورین به صورت رایگان گپ بزنید تا آنها شما را راهنمایی کنند . در صورت تایید میتوانید به سادگی محصولات مد نظرتان را در محل تحویل بگیرید . فیلم و عکس های محصولات با کیفیت بالا برایتان در فضای مجازی ارسال میگردد تا انتخابی ساده و بدون دردسر داشته باشید .