میز مدیریتی جلیس مدل سناتور رنگ ماهاگونی و گردویی تیره

میز مدیریت جلیس سناتور فروش آنلاین تهران

کد محصول سناتور

تومان 4.400.000

راهنما 09126132197

قیمت 4.400.000

یکی از جذاب ترین مدل های میز مدیریتی تولید کارخانه جات جلیس همین مجموعه سناتور است که با ویژگی هایی مانند دو رنگ ماهگونی و گردویی تیره ، دارای میز ال کناری ، دارای فایل و دو کشوی بزرگ در سمت راست و چپ ، طراحی زیبا و فلت با ابعاد 2 متر طول ، 90 سانت عرض و 74 سانت ارتفاع کاملا استاندارد می باشد . در این مطلب به معرفی و شرح دقیق این میز جذاب می پردازیم و امیدواریم از تولیدات ایرانی با کیفیت همگی حمایت کنیم . برند های چینی و نا معتبر موجود در بازار ممکن است با قیمت های بسیار ارزان فروخته شوند اما کارایی و دوام این میز ها را ندارند .

 

کیفیت محصولات جلیس به همگان اثبات شده است و در طول این سالها وجهه بین المللی نیز پیدا کرده است . از این رو با شما هستیم تا بیشتر نسبت به این برند اطلاعات داشته باشید و با میز جذاب مدیریتی سناتور بیشتر آشنا بشوید . این میز جذاب زیبا به صورت دو تکه می باشد یعنی دو میز مجزا به صورت ال در کنار هم قرار می گیرد که هر دو فرم ساده و مستطیلی دارد و یکی از آنها طول بزرگتری نسبت به دیگری دارد .

این میز جذاب مدیریتی در تکه بزرگتر دارای دو کشوی بزرگ و دو فایل در دو طرف آن دارد و فضای بزرگی برای قرار گیری پای مدیران در نظر گرفته است . به دلیل بزرگ بودن طول میز و همچنین عریض بودن آن ، کشو ها و فایل ها از گنجایش بالایی برخوردار هستند . طراحی جالب این میز به این صورت است که کاملا فلت و مسطح در نظر گرفته شده و سطح روی میز به قطر 10 سانت از قسمت پایین آن جدا است و میان آن در حد دو سانت خالی است .

 

همین خلاقیت باعث شده تا میز مدیر بر روی هوا به نظر برسد و زیبایی دو چندانی را با خط مشکی که به چشم کنتراست می دهد در بر داشته باشد . همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید دیواره جلویی میز های سناتور به نحوی حالت معماری قصر طراحی شده و دو طرف سمت راست و چپ آن با انحنای زیبایی به سمت پایین تر آمده اند و قسمت وسط آن بالاتر است .

ابعاد میز جذاب مدیران سناتور با طول 200 سانت و عرض 90 سانتیمتر و ارتفاع 74 سانتی متر ابهت بسیار پرجذبه ای را ایجاد می نماید و ال کناری آن با طول 110 سانت ، عرض 50 سانت و ارتفاع 74 سانتی متر به ایجاد فضایی بزرگتر جهت انجام فرایند های اداری و مدیریتی شخص مدیر کمک می نماید . پیشنهاد ما این است میزی مرتب ولی شلوغ را در روی سناتور رقم بزنید تا در چشم مخاطبان پر مشغله تر به نظر بیایید .

 

برای سفارش این میز جذاب خاص و تبدیل شدن به مدیری سناتور گونه ، کافیست با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس گرفته و درخواست ارسال بار مورد نظر خود را داشته باشید . در هر کجای ایران یا حتی کشور های کناری باشید ما لوازم اداری شما را به سرعت تحویلتان خواهیم داد .

منتظر تماستان هستیم .