میز مخصوص مدیریت سازمانی دفتری جلیس صدف انحنایی

جلیس صدف میز مدیران دفتری سازمانی

کد محصول صدف

تومان 3.200.000

راهنما 09126132197

قیمت 3.200.000

یکی از جذابیت ها و زیبایی های طراحی این است که  از خطوط منحنی و قوس دار مخصوصا حالت هلالی استفاده شود . میز مخصوص مدیریتی جلیس مدل صدف با داشتن دو کشو و فایل که دارای قفل مرکزی هستند و ابعاد طول 220 ، عرض 186 و ارتفاع 74 سانت را دارد ، یک کمد با درب ریلی و انتهای آن به صورت مخفی می توانید دفاتر خود را بایگانی کنید که در قسمتی خاص کیس کامپیوتر نیز جای می گیرد . میزی که امروز می خواهیم در این مطلب به شما معرفی کنید یکی از انواع میز های با طراحی نرم و مدرن می باشد . برند جلیس یکی از با کیفیت ترین برند های موجود در ایران که به صورت کاملا بین المللی در حال توسعه فعالیت های خود می باشد و در سطح خاورمیانه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است .

 

طراحی صفحه روی میز که به صورت نیم بیضی اجرا شده باعث می شود هم شخص خود مدیر از آن لذت ببرد و هم مخاطبان او مجذوب عظمت مدیر شوند . یکی از مهمترین مباحث در ایجاد کاریزما و پرستیژ مدیریتی انتخاب نوع میز او می باشد که در این حالت بسیار کاربردی شده است چرا که فضای کافی جهت انجام فرایند های گوناگونی مدیریتی و اداری را در اختیار کاربر می گذارد .

این میز به صورت پیوسته حالت ال دارد که می توان درخواست جهت چپ یا راست بودن آن را به صورت تلفنی به ما بدهید تا برایتان در هرکجای ایران ارسال نماییم . یک فایل و کشوی بزرگ نیز در زیر میز قرار داده شده و در سمت میز ال کناری یک کمد بزرگ و همچنین چند طبقه مختلف با عمق بالا برای قرار گیری دفاتر و زوم کن ها وجود دارد که به صورت مخفی نیز می توان از آن استفاده نمود .

 

سایر مشخصات میز مخصوص مدیران مدل صدف برند جلیس با انحنای هلالی

سایز هر کشو با کشوی بعدی متفاوت است یعنی از بالا به سمت پایین کوچک به بزرگ می شود . اما کشو های میز L کناری کاملا اندازه برابر دارند و در مجموع شش عدد و یک کمد با درب ریلی و قسمتی مخفی در پشت آن وجود دارد . البته قسمت های نیمه مخفی نیز هستند . مثلا همین صفحه نیم گرد روی میز که زیبایی دو چندانی به محصول داده است با میز زیر آن حدود 3 الی 5 سانتی فاصله دارد که برای قرار گیری برخی وسایل مانند سیستم های امنیتی و غیره بسیار مناسب است .

قفل مرکزی کشو ها نیز از جدیدترین تکنولوژی استفاده شده و با دو کلید مجزا می توانید آن را باز یا بسته نمایید . در صورتی که صندلی مدیریتی نیز برای این میز نیاز داشته باشید ، پیشنهادات فوق العاده ای برایتان داریم . مثلا مدل اس ام 939 نیلپر بسیار پر عظمت برای استفاده پشت این میز است و همچنین مدل اس ام 902 نیلپر نیز صندلی بسیار راحت و پر فروشی به شمار می آید .

 

برای سفارش این میز مخصوص بی نظیر کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار کرده و درخواست ارسال محصول به سراسر ایران را داشته باشید . رنگ بندی گردویی روشن ، سفید و ماهگونی یا ماهاگونی از این مدل صدف موجود می باشد .