میز شیشه چوب سفید آینوکس ال برندبرتر

میز شیشه چوب سفید آینوکس ال برندبرتر

کد محصول inox L

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

ابعاد این میز ترکیبی شیشه ای چوبی در عرض معادل 60 سانت ، در ارتفاع 77 و نیم سانت و در طول 120 سانت می باشد . کارخانه بزرگ برند برتر در این سال ها انواع میز ترکیبی چوب و شیشه را تولید می نماید که یکی از زیباترین سبک های L شکل را برایتان شرح می دهم . آشنایی بیشتر با این میز ترکیبی باعث می شود تا دید بهتری نسبت به سایر میز های موجود در بازار پیدا نمایید و از دیدگاه کاربردی بتوانید بهترین میز متناسب با شرایط خود را خریداری نمایید .

لازم به ذکر است علاوه بر این مدل میز ، سایر طرح های تولید مبلمان اداری برند برتر موجود هستند و حتی ما نمایندگی بزرگترین تولیدکنندگان میز ایرانی و خارجی را نیز داریم که هم به صورت راه دور و هم به صورت حضوری به شما ارائه می نماییم . بسیاری از مشتریان از کشور های همسایه و حتی کانادا از طرق مختلف با ما آشنا شده و بدون حضور در شو روم های ما به خرید خود پرداختند .

 

این محصول با چهار پایه چوبی که به رنگ سفید یا رنگ درخواستی شما می باشد و در سمت ال آن دارای کشوی ریلی ساده با سه فایل مجزا است . این میز هم برای مدیران و هم برای کارشناسان مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به سلیقه افراد انتخاب می گردد . آینوکس ال جزو محصولات پر فروش به حساب می آید که در ادامه بیشتر از آن برایتان می گویم .

 

مشخصه های میز ترکیبی شیشه ای با چوب سفید آینوکس ال برندبرتر

  • مدل: آینوکس ال
  • ساخت: برند برتر
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 120/60/77.5
 

در صورتی که فرصت مطالعه این مطلب را ندارید به سادگی با شماره تلفن ما تماس حاصل نمایید و درخواست مشاوره رایگان نمایید تا کارشناسان ما سریعا پاسخگوی شما باشند . این میز ترکیبی زیبا در ابعاد ارتفاع 77 و نیم سانتی متر و عمق استاندارد 60 سانت و همچنین پهنای 120 سانتی ابهت خاصی را به شخص شما و اتاقتان می بخشد ، برای انتخاب میز و صندلی بدون دسته ، چرخدار و سایر ملزومات دکوراسیون خود میتوانید روی ما حساب کنید .

برای سفارش و ارسال این میز ترکیبی شیشه ای سفید رنگ به اقسا نقاط ایران و خاورمیانه ، کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید تا به آدرس شما در اسرع وقت تحویل شود . برای مشاهده سایر نمونه ها می توانید شماره فضای مجازی خود را به پشتیبان ما بدهید تا کاتالوگ های اقلام مبلمان اداری را برایتان ارسال نماید .