میز دفتری IC100 ایستا ساده قیمت مناسب

ایستا میز پرسنلی کارمندی IC100-140-D

کد محصول IC100

تومان 1.220.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.220.000

برای سفارش این میز دفتری کارمند با قابلیت کم حجم بودن و دارای فضای زیاد ، بسیار ساده و تنوع رنگی بالا و دو سال گارانتی کافیست که رنگ مورد نظرتان را به ما با تلفن بگویید و آدرس خود را در هر کجای خاورمیانه اعلام نمایید تا در زمان معقول هر تعداد محصولی که برای تجهیز محل اداری خود مورد استفاده قرار می گیرد را تحویلتان دهیم . این امر توسط تیم 100 نفره برند برتر به مدیریت آقای حجتی صورت می پذیرد . این مجموعه به دلیل قدمت بالای چهل سال دارای تجربه ارزنده در مشاوره برای انتخاب میز ، صندلی و مبلمان اداری شما می باشد .

لذا تقاضا دارم که هر چه بتوانید با کارشناسان ما بیشتر ارتباط برقرار کنید ، قطعا انتخاب بهتر و راحت تری را خواهید داشت . این تیم بزرگ در سالهای بسیار اعتبار فراوانی در این صنف کسب نموده است . در همین راستا نمایندگی بسیاری از شرکت های مطرح مانند ایستا را در بر می گیرد . این میز دفتری کارمندان که شما در این مطلب در حال مشاهده آن هستید بسیار دارای خصوصیات عادی و معمولی است و هیچ چیز متفاوتی از لحاظ ظاهری ندارد .

 

فقط نکات ارزنده آن چند مورد کمیاب است و آن تضمین اصالت کالا ، استفاده از موارد اولیه مرغوب و با دوام ، بهره مندی از چند مورد گوناگون دیگر مانند یراق آلات درجه یک و طراحی زیبا که همراه با تنوع رنگی فراوان می باشد . رنگ های مورد استفاده در این میز دفتری شامل درخت گردویی روشن ، گردویی دارک ، بلوط لایت و افرا است که در سایز طول 140 سانتی متر ( بسیار جمع و جور ) و همچنین عمق 70 سانت در اختیارتان قرار می دهیم ، برخی تفاوت در قیمتها میتواند بر اساس لوازم مورد استفاده مانند درب ریلی و سایر یراق آلات باشد که در نحوه کاربری تاثیر چندانی ندارند .

طرح جلوی نمای میز که برای مخاطبین قابل رویت است گذشته از مدل ساده از دو نوار اریب در سمت راست و چپ تهیه شده و در قسمت وسط نیز چوبی با کمی فرو رفتگی به صورت افقی قرار گرفته است . در قسمت پشت میز که دسترسی آسان برای قرار گیری صندلی کارمندی و همچنین کاربر دارد دو کشوی کوچک در نظر گرفته شده تا لوازم مورد نظر را در آن قرار دهید . همچنین چهار پایه کوچک دو سانتی با قابلیت ریگلاژ برای تنظیم لق زدگی روی سطوح اریب و شیب دار در نظر گرفته شده است .

 

لطفا در صورت نیاز به سفارش این میز دفتری اداری با تیم ما تماس بگیرید . شماره تلفن نارنجی رنگ راهنما ، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید اطلاعات کاملی از محصولات به دست آورده و در خواست ارسال هر تعداد از تجهیزات ادرای و مبلمان مربوطه را بدهید تا در اقسا نقاط کشو و همچنین خاورمیانه ، تقدیم حضورتان کنیم .