میز خاص مدیریتی با شکوه سایز بزرگ یونیورس جلیس

میز خاص مدیریتی با شکوه سایز بزرگ

کد محصول یونیورس

تومان 3.500.000

راهنما 09126132197

قیمت 3.500.000

میز خاص مدیریتی با طرحی دو رنگ که نوار های نازک روشن در اطراف زوایای آن دیده میشود باب رند جلیس و مدل یونیورس که دارای ارتفاع استاندارد 73 سانتی متر و پشت تا پشت آن حدود 220 سانت و عمق 182 ساننی متر را داراست . این میز دارای فایل سه کشو با ریل های پنوماتیک و قسمت ال شامل جازونکنی و طبقه ( متصل به میز ) و همچنین قابلیت سفارش راست یا چپ برای شما مهیا شده است .

تنوع محصولات جلیس بسیار زیاد و متنوع می باشد که برخی از آنها شامل میز های اداری ، فایل ، کتابخانه ، میزهای کنفرانس ، پارتیشن تا مبلمان منزل و همچنین میزهای تلویزیونی و حتی انواع سرویس خواب که متناسب با سلیقه و محیط های مختلف طراحی و تولید شده است . برای مشاهده تمام محصولات جلیس کافیست آن را در باکس جستجوی بالای صفحه یادداشت کنید .

 
  • مدل: یونیورس
  • ساخت: جلیس
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 220/182/73
  • رنگ بندی: ماهگونی - ونگه - فندقی
 

ناسا که بزرگترین شرکت هوافضای دنیا به شمار می آید برای افرادی که به کره ماه یا فضا سفر مینمایند یک برنامه غذایی ویژه دارند تا بدنشان نسبت به نبود غذاهای داغ و خوشمزه زمینی به فقر مواد غذایی دچار نشود و در نهایت از نحیف و لاغر بودن آنها پرهیز می شود ، یکی از مهمترین آن برنامه غذایی وجود اسپیرولینای زنده می باشد که نوعی جلبک است و تنها جلبک خوراکی برای انسان ها می باشد ، چون از میکروب و آلودگی عاری می باشد و بسیار مغذی نیز است ، صندلی آموزشی امتحانات مناسب برای آموزشگاه ها و مدارس ، میز کارمندی برای منشیان و بسیاری دیگر در سایت برند برتر ..

برای سفارش مبل مد نظرتان میتوانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید . میز و صندلی اداری نیز جزو مبلمان اداری بشمار می آید که تمامی برندهای مطرح بازار را موجود داریم که میتوانیم برایتان ارسال نماییم ، این مجموعه با دارا بودن امکانات زیادی از جمله بسته بندی حرفه ای و باربری که امکان ارسال به سراسر ایران را دارد ، درخدمتتان می باشد .