میز جلسه کنفرانسی خارجی شیشه لاکچری شش ، هشت نفر

میز خارجی جلسه کنفرانسی شیشه زیبا

کد محصول x423

راهنما 09126132197

میز جلسه کنفرانسی خارجی 6 الی 8 نفره مدل رویه شیشه گلاسه ضد خط و خش در ابعاد دو متروچهل سانت در یک متروبیست سانت که زیبایی بسزایی را به رخ می کشد . میز های کنفراسی خارجی نسبت به تولیدات داخل از خلاقیت متفاوتی استفاده می نمایند اما از لحاظ کیفی همسان و حتی به مراتب قوی تر هستند . این میز جلسه چند نفره که در اینجا می بینید ، یک میز جلسه اداری با بالای شیشه ای است که در طیف وسیعی از رنگ ها موجود می باشد  برای انتقال آن از راه دور به ایران بسیار پیچیدگی ها و ظرافت هایی به خرج رفته است تا به صورت کامل ، بار بدون ذره ای آسیب و خسارت تحویل شما شود .

طرح اصلی و جذاب پایه ، شامل یک باکس حجیم و بزرگ بسیار زیبا که از روکش چرم و مغز چوب در آن استفاده گشته است ، ایده آل برای اتاق های جلسات به سبک معاصر دیده شود . نسخه با پایه های چوبی که نگهدارنده شیشه بزرگ میز هستند در محیط های سازمانی با جو های کلاسیک و تصفیه شده قرار می گیرد .

 

اطلاعات فنی میز جلسه کنفرانس - خارجی شیشه لاکچری شش ، هشت نفر

  • مدل: MT-30
  • ساخت: خارجی
  • جنس ساخت: شیشه گلاسه
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 2400/1200/760
 

طراحی مدرن و همه جانبه به همراه پایه یک تکه جعبه ای و استفاده اهز شیشه در دستری که طیف گسترده ای از رنگ های را دارد ، ایده آل ترین انتخاب مدیران ریز بین و دقت نگر می تواند باشد ، این میز از 6 الی 8 نفر به راحتی دور تا دور آن جای می گیرند و در صورت نیاز می توانید صندلی های سایز کوچکتری سفارش دهید تا بتوانید 10 نفر را در جلسه دور یک میز نگهدارید .

ابعاد میز شیشه ای از حدود عمق 120 سانتی متری ، پهنای 2 مترو 40 سانتی و ارتفاع 76 سانت که پایه مکعبی شکل آن یک 90 سانت در 90 سانت می باشد . مواد تشکیل دهنده آن را در پاراگراف بالا توضیح دادم و اینجا مطلبی را اضافه می کند ، شیشه روی صفحه از مدل سکوریت با ضخامت بالا است که موجب مقاومت بالای آن در برابر ضربات می شود .

ظاهر شیشه مستطیل بسیار بزرگ است و در اطراف یعنی دور تا دور آن هلال بسیار نرم و کمی احساس می شود که موجب زیبایی دو چندان آن شده است . همچنین ضخامت قسمت چوبی نگهدارنده شیشه در حدود 15 میلی متر است و با ریز دوخت بسیار زیبا روکش گلاسه در آن نقش ایفا می نماید . این روکش نوعی مراقبت کننده از عدم ایجاد خش و خطوط روی شیشه می باشد .

 

برای سفارش این میز جلسه بسیار شیک به همراه صندلی کنفرانسی هم طرح آن که در محل شما می توانیم آن را تحویل دهیم ، کافیست با شماره تماس راهنما ارتباط گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید . شهر هایی مانند مشهد ، تهران ، قزوین و کرج نیز پشتیبانی می شوند .