میز جلسات و نشست ها با طراحی ساده مدرن فرم آشنا

میز جلسه ای طراحی ساده مدرن فرم آشنا

کد محصول ICO1000

تومان 2.450.000

راهنما 09126132197

قیمت 2.450.000

برای کاربری ده نفره - در واقع میز بزرگ کنفرانسی ICO1000 در میان فرمهای مرسوم میزهای کلاسیک کنفرانسی چشم آشناست . اینگونه طراحی های باصطلاح فرم آشنا بخاطر حالت ایستا زیبایی و نمود خاصی یه محیط القا مینماید که تداعی گر هر دو عناصر ساده و کلاسیک میباشد . بخاطر خطوط منحنی در صفحه این میز بزرگ کنفرانس در عین حال که از یکنواختی کاسته شده چشم به آرامش دعوت میشود و محیطی آرام را نیز القا مینماید . میز کنفرانس با کاربری ده نفره نیز میباشد

استعداد درخشان مهندسین و طراحان ایرانی موجب شده است تا میز بزرگ و جادار کنفرانسی ارزان قیمت با ظرفیت ده نفر به عرصه ظهور برسد . این میز بزرگ و طویل به دلیل داشتن صفحه روی یک دست چوبی که از ابعاد بزرگی برخوردار است ، همچنین به دلیل داشتن انحنای بسیار کم که حالت قوس محدب از دو سمت دراز آن به چشم می خورد ، حالتی زیبا به خود اختصاص داده است .

 

فرم مشخصه میز بزرگ جلسات و نشست ها با طراحی ساده مدرن

  • مدل: ICO1000
  • ساخت: ایستا
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 320/130/75
  • رنگ بندی: تک رنگ - ونگه

پایه های این میز به صورت دیواره ای طراحی شده اند که از جنس چوب است ، این دیواره ها با قطر 10 سانت در دو طرف میز و وسط آن عمودی قرار گرفته اند ، یعنی در مجموع سه دیوار چوبی با پهنای یک متر و قطر فوق الذکر برای نگهداری میز به کار رفته است . زیر هر دیواره دو پایه کوچک 3 سانت فلزی با قابلیت رگلاژ به کار رفته است که موجب برطرف کردن شیب های احتمالی زمین و جلوگیری از لغزش میز راه منجر می گردد .

شما میتوانید صندلی و کمد های مرتبط و هم طرح با این میز را از ما بخواهید تا با این محصول برایتان ارسال نماییم . همچنین درخواست ایجاد حفره های بیشتر برای انتقال نامرئی کابل های سیستم های فناوری اطلاعات را بفرمایید تا در هنگام نصب ، اوپراتور اعزامی برایتان ایجاد نماید . تنوع رنگی این میز به دلیل کلاسیک بودن تک رنگ است و از رنگ پر طرفدار ونگه استفاده می کند .

 

برای سفارش میز بزرگ و ساده کنفرانسی ده نفره کافیست با شماره تلفن ما ارتباط برقرار کنید ، سایر تجهیزات و مبمان برندبرتر و کارخانه ایستا موجود می باشد که برای شما به راحتی و در کمترین زمان ممکن ارسال نمایید .