میز جلسات ادارات ساخت جلیس مدل یونیورس

میز جلسات ادارات ساخت جلیس یونیورس

کد محصول يونيورس

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

میز جلسات ادارات مستطیل چهار پایه بسیار ساده ساخت جلیس برای استفاده کنفرانس ها و جلسات کاری با برند جلیس مدلی به نام یونیورس که مناسب برای شش الی هشت نفره می باشد . این میز طول 200 سانتی یا همان دو متری دارد که در عرض نیز 120 سانت می باشد و به مربع شبیه میشود .

جلیس نیز میتواند به سادگی برایتان میز های اختصاصی تولید کند و حتی طراحی های خود را نسبت به نیاز شما گسترش و توسعه نماید ، لذا شما با در نظر گرفتن محیط کاری ، میزان نور طبیعی و نورپردازی محیط ، ابعاد فضا و همچنین کاربری میز برای چه نوع از انسان ها و غیره میتوانید انتخابی صحیح از میان محصولات باکیفیت این تولید کننده داشته باشید ، صندلی مدرن پشتی راحت ، فایلنگ و جاذونکنی ، کشوهای آرام بند را از ما بخواهید .

 
  • مدل : یونیورس
  • ساخت : جلیس
  • ارتفاع/عمق/پهنا : 200/120/73.6
  • رنگ بندی : ونگه - ماهاگونی - فندقی
  • توضیحات : گنجایش 6 نفر برای برگزاری جلسه
 

هر ساختمانی یک طول عمر مفید دارد مانند هر ماشین و اتومبیل که ممکن است بعد از 5 سال به خرج بیافتد و یا 10 ساله به خرج بیافتد . ساختمان ها نیز مانند این هستند یعنی معمولا دیگر از 30 سال به بعد امنیت زندگی در آنها بسیار پایین می آید و فرسوده به شمار می آیند ، لذا تعمیرات و بازسازی ساختمانی نیز دارای اهمیت میشود .

ما در تمامی مراحل بازسازی در کنارتان هستیم و در نهایت با یک دکوراسیون بسیار شیک و مبلمانی متناسب میتوانید به محیط زندگی شما روحی مضائف بخشیم . در صورتی که افتخار دهید و با ما تماس بگیرید ، کارشناسان فروش مجموعه مشاوره رایگان به شما داده و پروژه را در هر کجای ایران با حضور در محل شما آغاز مینمایند .