میز باکلاس مدیریتی واردات خارجی فروش تهران

میز مدیریتی با کلاس واردات خارجی اینترت

کد محصول x451

راهنما 02188791090

نمونه میز باکلاس چرمی مدیریتی خارجی موجود در انبار مبلمان برندبرتر که در این عکس مشاهده می نمایید از خط هنری خاصی بهره می گیرد که شامل سبک خلوت با ابعاد دو متر طول در نود سانت عمق و حدود 77 سانت ارتفاع که میز L کناری یک نیم طبقه مقداری از میز اصلی پایین تر است و فضای قشنگی را با یک کمد بزرگ ریل ایجاد نموده و قابل سفارش به صورت تلفنی می باشد . اگر میز های مدیریتی تولید ایران از طیف مشخصی بابت طراحی تبعیت می کنند اما مدل های خارجی به این شکل نیست ، دیزاین استفاده شده در طرح های خارجی بیشتر به سمت سبک های مینیمال می رود اما در طرح های تولیدی ایرانی کمتر از این سبک می بینیم .
 
این میز باکلاس مدیران که با ترکیب MDF و پروفیل های فلزی ساخته شده ، با هنر بسیار بالایی به صورت خلاقانه رودوزی چرم نیز شده است . میز باکلاس خارجی چرمی که ملاحظه می فرمایید در سطح روی آن از استحکام بالایی برخوردار است و اگر کاغذی را روی آن قرار دهید و یادداشت نمایید با مشکل روبرو نخواهید شد . به همین منظور بسیار مناسب برای خوش نویسی می باشد چرا که نه به محکمی میز های چوبی است و نه به نرمی مبل !
پایه های این میز با طراحی خاص از پروفیل آلومینیومی بسیار مقاوم بهره گرفته که با داشتن 6 قطعه مشکی رنگ بسیار کوچک حدود 3 سانت از زمین فاصله دارد که در صورت وجود شیب امکان مهار نمودن آن را دارید .
 

عمق فنی میز باکلاس با رودوزی چرم مدیریت وارداتی خارجی فروش تهران

  • مدل: MT-41
  • ساخت: خارجي
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 2000/900/770
 
بسیاری از هموطنان تهرانی سوالی مشترک دارند که یک میز مدیریتی مناسب از کجا تهیه کنیم ؟ قطعا مناطق متعددی از بازار مبلمان یافت آباد تا مجتمع تجاری رویال سعادت آباد ، خیابان حافظ و حتی خیابان میرداماد تهران به فروش مبلمان ادرای می پردازند اما ما در این سایت با داشتن شوروم های متعدد در سراسر تهران ، امکان ارسال بار و ثبت سفارش تلفنی بدون حضور شما را فراهم نمودیم .
این میز یک قسمت ال شکل در کنار سمت راست مدیر دارد که حالت مکعب مستطیل تولید شده است . در قسمت زیرین هم کمد درب دارد با امکان باز و بست کردن به صورت ریلی را فراهم نموده و هم برای قرار گیری لوازم دیگر مانند کیف ، کیس کامپیوتر و غیره فضایی آزاد و بدون درب دارد . سطح روی آن از روی سطح میز اصلی کمی پایین تر است و مدل دو طبقه قشنگی را ایجاد نموده که عمق و پهنای بالایی دارد ، بمنظور اطلاع از محصولات میز رودوزی چرم ، صندلی چرخدار میز کلاسیک و لاکچری در بالای صفحه جستجو نمایید .
مدیران عزیز در این میز امکان فعالیت و قرار گیری پرونده های بسیاری را دارند و هیچگاه از لحاظ فضا کاستی و کم نمیاورند ، ابعاد طول میز دو متر است و عمق آن 90 سانت که با ارتفاع استاندارد برای نوشتن و تایپ نمودن در حدود 77 سانتی متر میزبان فعالیت های شما می شود . زیبایی و رخ آن تمام بازدید کنندگانتان را محو خود می سازد و انرژی چرم آن بازتابی ذهنی برای چشمان مخاطبین احتمالی خواهد داشت .
 
برای سفارش این میز باکلاس و زیبای مدیریت با رودوزی چرم کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار کرده و درخواست ارسال محصول داشته باشید . این محصول به سادگی میتواند در هر کجای ایران یا کشور های همسایه مانند ترکمنستان ، پاکستان و عمان یا کویت تحویل شما گردد .