میز کوچک کارمندی طراحی نامتقارن خاص و زیبا ، فضای مناسب

میزکارمندی نامتقارن زیبا فضای مناسب

کد محصول IC200

تومان 1.678.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.678.000

بخاطر نوع طراحی نامتقارن این میز کوچک کارمندی IC200 تبدیل به یک میز خاص و زیبا گشته است . و نیز از تمام فضای این میز ذوزنقه ای زیبا بهره وری شده تا فضای مفید و مناسب یک کارمند را در اختیار او قرار دهد . وجود دو کشو و نیز کیس کامپوتر این اجازه را به کاربر میدهد تا مدارک و پرونده های مورد نیاز و حتی برخی وسائل شخصی را درآن جای ساز نماید . در صورت نیاز میز ذوزنقه ای کارمندی IC200 ساخت ایستا این امکان را به شما میدهد تا یک میز کنفرانس کوچک دو نفره نیز برای جلسات ضروری به آن اضافه نمایید .

 

هر یک از میز های کارمندی ایستا دارای این خاصیت است که شما بتوانید درخواست ارسال سایر مشتقات هم طرح با مدل میز را داشته باشید ، یعنی با همین ترکیب زیبای نامتقارن مدل میز کوچک کارمندی ایستا آی سی 200 ، یک کمد به همراه کتابخانه با درب پروفیل شیشه ای و همچنین قسمت L شکل میز ، مبل و صندلی هم طرح و حتی جلو مبلی برای پذیرایی با همین ترکیب دو رنگی برای شما عرضه می گردد .

درواقع محیط کاری شما برای دلنشین تر شدن در دید مخاطب بهتر است ناهمگنی در آن دیده نشود و از یک هویت بصری بهره ببرد تا چشم انسان به صورت ناخودآگاه فضای کار و اداره شما را یکپارچه و مرتبط در عین حال با نظم ببنید .  از همین رو طراحان صنعتی کارخانه بزرگ ایستا بر این باورند که حتی مدل های سبک های شلوغ و غیر متقارن می تواند با استایل خاصی در سایر تجهیزات و مبلمان اداری ایجاد و تولید شود .

 

مخرج اطلاعاتی میز کوچک کارمندی طراحی خاص نامتقارن زیبا فضای مناسب

  • مدل: IC200
  • ساخت: ایستا
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 150/75/75
  • رنگ بندی: تک رنگ ونگه - و ترکیب ونگه با افرا
 

لازم به ذکر است که این میز با طرح چوب محبوب ونگه ، قسمت صفحه رو و خطوط باریک جلوی نمای میز از ترکیب رنگ چوب افرا بهره مند است و این ترکیب تیره و روشن باعث ایجاد کنتراست خوبی در آن شده است ، همینطور به دلیل بالا تر بودن صفحه روی میز از بدنه کشو ها و کمد زیر که توسط پایه فلزی ده سانت این ارتفاع ایجاد گشته ، باعث چشم نواز شدن میز شده است ، برای اطلاع از جدیترین صندلی مدیران ، میز با شکوه کنفراسی نیز میتوانید با سادگی یک تماس آگاه شوید .

قوس های فلت و چهار ضلعی این میز که سمت راست از عرض بزرگتری بهره می برد و سمت چپ از عرض کمتر ، یک ذوزنقه ایجاد نموده و می توان آن را در برند و لوگوی شرکت نیز ایجاد نمود . بسیاری از شرکت های بزرگ در دکوراسیون دفاتر کاری و حتی غرفه های نمایشگاهی از فرم های استفاده شده در لوگوی مجموعه خود استفاده می نمایند که این خود خلاقیت قابل ستایشی است .

 

برای سفارش این میز ذوزنقه ای کارمندی نیازی به ارتباطات سخت نرم افزاری نیست . ما به راحتی با تلفن موبایل و حتی تلفن ثابت شما در دسترس هستیم که شما احساس اطمینان بیشتری برای خرید داشته باشید . تحویل بار در سراسر ایران و خاورمیانه میسر می گردد .