صندلی طبی مناسب کارمندان قابلیت تنطیم ارتفاع ۳۲۰

مناسب کارمندان طبی دارای تنطیم ارتفاع

کد محصول 320

تومان 580.000

راهنما 09126132197

قیمت 580.000

صندلی طبی کارمندی سفید رنگی که از رنگ مشکی در هیچکجای آن استفاده نشده است ، این صندلی را داشتن روکش پارچه ای ، حس لطافت و نرمی را برای کاربر به ارمغان می آورد و موجب تعریق بدن او نمیشود . ترکیب سفید با رنگ های روشن و هیجان انگیز مانند قرمز ، آبی ، سبز ، زرد و حتی مشکی بسیار زیبا شده که در صندلی 320 Rahatiran گردهم آمده است .

طراحی ارگونومیک در صندلی های کامپیوتر بسیار دارای اهمیت است ، چرا که در حین فعالیت های کامپیوتری بهتر است وضعیت بدن کاربر صحیح باشد ، این مجموعه به دلیل فعالیت بسیار قدیمی در این هنر - صنعت ، توانسته است تمامی اصول را به صورت حرفه ای اجرا نموده تا کاربر در طولانی مدت با آسیب های جدی بدنی روبرو نشود .

 
  • مدل: 320
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: مکانیزم دو حالته دسته و پایه پلاستیک
   

ما در این قسمت از سایت اصالت کالا را به شما تضمین میدهیم و اگر اثبات شود که محصول ارسال برای شما ، تولید کارخانه راحتیران نبوده ، محصول پس گرفته شده و مبلغ آن به حساب شما در همان روز واریز میگردد . لذا دقت کنید که از فروشگاه های معتبر محصولات را خریداری کنید تا ضمانت اصالت کالا را به شما بدهند . این محصولات از استقبال بالایی در میان مردم بهره گرفته است ، برای سفارش مبلمان دفتری میز و صندلی فایلینگ و کردانزای روی ما حساب کنید .

لطفا در جهت ارسال محصول با ما تماس بگیرید ، ما محصولات مد نظر شما را به تعداد دلخواهتان ، بسته بندی نموده و با باربری ، به دستتان میرسانیم ، این مجموعه آمادگی مشاوره رایگان نیز برای انتخاب مبل و صندلی و میز و کمد و کتابخانه و غیره را دارد . روکش پارچه یا چرم نیز به انتخاب شما است و هر کدام را بپسندید و رنگ آن را که برایتان در شبکه های اجتماعی ارسال میشود انتخاب نمایید .