مشاور حرفه ای میز صندلی کنفرانسی SC809 نیلپر

مشاور حرفه ای میز صندلی کنفرانسی

کد محصول SC809

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی مدرن و لاکچری کنفرانسی مناسب شرکت های بازرگانی و خدمات مهندسی ، این صندلی به نام SC809 نیلپر معروف است که توانسته با تمام سختی های اقتصادی بازار خود را بروز نگاه داشته و توسعه را ادامه دهد . لازم به ذکر است که درون این صندلی از فوم PU با تزریق سرد استفاده شده و بدنه یا فریم آن از فلز پهن با آبکاری کروم نیکل تشکیل گشته است .

 
  • صندلی کنفرانسی مدل: SC809
  • ساخت: نیلپر
 

صندلی های نیلپر جزو با کیفیت ترین محصولات داخل بازار است و توانسته است با مدیریت حرفه ای و بهینه هزاران جوان ایرانی را برای اشتغال استخدام نماید . این مجموعه با در نظر گرفتن بسیاری از مباحث و پارامتر های مدیریتی و مشاوره گرفتن از افراد با تجربه و گروه های پژوهشی توانسته است در همین اوضاع نابسامان اقتصادی نیز بسیار موفق عمل نماید ، فروش مبلمان اداری ، کتابخانه فایلینگ ، صندلی چند نفره ، میز کارمند و کنفرانس ..

خرید پارکت و کفپوش و سفارش کابینت برای محل کار یا حتی منازل نیاز به داشتن تفکری صحیح همراه با مشاوره حرفه ای است ، اینکه میخواهیم چه مقدار هزینه کنیم و در چه رنج کیفی محصول برای دکوراسیون خانمان تهیه کنیم . آیا خودمان نصب کنیم یا یک نصاب با تجربه و قیمت مناسب را دعوت کنیم . آیا در بازار دیوارکوب و قرنیز خریداری کنید ، به صورت دسته اول است یا چند دست سود بهش افزوده شده و بعد به دست شما رسیده و غیره که نیاز به یک مشاور حرفه ای دارد تا در کنار مبلمان بتواند شک های شما را به یقین تبدیل نماید .

تیم حمل و باربری ما در تهران ظرف دو ساعت کاری در صورت موجود بودن تعداد صندلی یا میز مد نظر شما محصولات را تحویل میدهند و در سایر شهرستان ها بین 24 الی 48 ساعت خدمتگزار شما خواهند بود . پس شما نگران زمان های پرت و یا فورس ماژور نباشید و همین حالا با ما تماس گرفته و درخواست کنید تا اقدام به بسته بندی محکم و مطمئن با ضمانت تحویل سالم کالا انجام دهیم .