صندلی سالن اجرا تماشاچیان زیاد ۲۹۲۰ مدل L

مخصوص سالن اجرا تماشاچیان زیاد

کد محصول 2920

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی تکی مناسب سالن کنسرت به نام صندلی سالن اجرا اروند کد 2920 تکی با طرح برک دسته ها بسیار جذاب و جدید با قابلیت تولید انبوه و ارسال به سراسر کشور در جهت نصب در سالن های کنسرت و کلاس های موسیقی گروهی و حتی اجرای اپرا که مبلمان مخصوص و اختصاصی لازم دارد . این صندلی را میتوانید در بسیاری از سالن های معروف موسیقی کشور مشاهده نمایید .

لطفا دقت کنیم که بیشتر مردم از سالن ها و پردیس های سینمایی جدید بیشتر از همیشه استقبال میکنند و مخاطبین سینما های قدیمی بسیار کم شده است ، مالکان آنها باید بدانند که بهتر است در این فرصت طلایی با جذب کمی سرمایه سالن خود را بروز نگاه دارند و از لوازم پزشکی مانند جعبه های کمک های اولیه نیز بهره ببرند اما مبلمان و صندلی آنها نیاز به تشخیص خودشان دارند که مشاور نیز درکنارشان نقش کلیدی را میتواند بازی کند .

 

مشخصات و شناسنامه صندلی سالن اجرا اروند ارکست و کنسرت های موسیقی

  • مدل: 2920 L
  • ساخت: اروند
  • طراحی جالب و چشم نواز
  • بسیار شیک و با دوام
  • دارای گارانتی ویژه اروند
  • امکان ارسال به سراسر ایران با تضمین اصالت و صحت کالا
 

بسیاری از سالن های قدیمی نمایش و حتی سالن های قدیمی سینما در تهران و سایر شهرستان ها وجود دارند که میتوانند به سادگی توسط یک زلزله جزئی خراب شده و یا با یک شعله کوچک آتش به یک فاجعه بزرگ تبدیل شوند . مسئول اتفاقات احتمالی و حوادث این چنینی چه اشخاصی هستند . بیایید مسئولیت را به گردن خود بگیریم . شما با انتخاب صحیح مبلمان میتوانید خطر آتش گرفتن راحت آن را به حداقل برسانید و همینطور با خرید تجهیزات کم هزینه راه فراری برای حفظ جان اشخاص ایجاد کنید ،  میز جلسات ادارات ، انواع صندلی کنفرانسی و تجهیزات آمفی تئاتر ..

مورد دیگری که باید به آن توجه نمود وجود تجهیزات پزشکی ضروری برای سالن های آمفی تئاتر است . برای مثال کیف نجات یا سیسموپک که تمامی لوازم برای زندگی در بعد از زلزله ( خدای ناکرده ) در آن وجود دارد . یعنی صندلی خاصی را سفارش دهید که زیر هر یک از آن حداقل یک کیف نجات زلزله جای بگیرد و یا کمد هایی وجود داشته باشد در گوشه های سالن که چند کیف نجات شامل انواع کنسرو می باشد و حتی لوازم طبی و پزشکی را دارا میباشد که در مواقع ضروری مورد استفاده قرار گیرد .

 

امکانات این مجموعه از جمله گارانتی معتبر محصول و ارسال آن به سراسر کشور زبان زد بسیاری از مشتریان در حیطه مبلمان اداری گشته است . لذا شما میتوانید برای سفارش محصولات با ما تماس گرفته و درخواست کنید تا به رنگ و جنس روکش مورد علاقه شما اجناس را بسته بندی و آکبند با تضمین اصالت و صحت کالا تحویلتان دهیم . این مجموعه مشتاق صدای گرمتان از طریق تلفن میباشد .