مبل راحتی کرم روشن خرید با شماره تلفن FB819N1

مبل راحتی کرم روشن خرید شماره تلفن

کد محصول FB819N1

تومان 1.480.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.480.000

محصول فوق یک مبل است ، مبلی که بسیار ساده و تک نفره است . از این مبل مدل دو نفره رنگ بندی دلخواه بویژه کرم روشن نیز موجود میباشد و حتی مدل های با ظرفیت بالاتری وجود دارد که با نیم ست و یا ست کامل نیز میتوانید سفارش دهید . کد مبل FB819N1 که میبینید دارای چرم روشن و کرم می باشد که در صورت عدم رعایت مکات ، رنگ آن تغییر میدکند .

نیلپر نامی آشنا از شرکت تولید مبلمان ایرانی که توانسته است علاوه بر مبلمان اداری به مبلمان خانگی نیز وارد شده و بسیار درخشان به چشم ها عرضه گردد چرا که از کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش بسیار خوش نامی برخوردار است و معمولا با شعاری در ذهن مردم نقش بسته است که همه میدانند اجناس نیلپر مرگ ندارند ، صندلی ۳۶۰ درجه میز هلالی شکل کردانزای مدیریتی در مجموعه برند برتر .

   
  • مدل: fb819n1
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: تک نفره، پایه فلزی با روکش کروم- نیکل، روکش چرم مبل اداری (کالیته کد F)
   

مساحت شرکت و کارخانه نیلپر به قدری بزرگ است که چند هزار نفر از هموطنان را در خود مشغول به کار نموده و در حال حاظر سهم بزرگی از بازار را در دستان خود دارد . مدیریت هوشمندانه و علمی در این کارخانه از ارزش بالایی برخوردار است و بسیار آماده در جهت پیشرفت های مداوم و بین المللی می باشد . این کارخانه توسط افراد با تجربه بیش از 25 سال است که در حال فعالیت درخشان میباشد .

شما میتوانید با در نظر گرفتن تمامی احتیاجات دکوری منزل از جمله پارکت ، کفپوش ، دیوارکوب ، ام دی اف ، درب ورودی ، درب حمام و دستشویی و در های اتاقی ، لوازم آکساسوار زیبای منازل تولید چوب مانند محفظه دستمال کاغذی و غیره ، حتی کابینت در انواع گوناگون و همینطور پرده های پنجره ها را با یک یا چند مشاور کارکشته پیش بروید تا هر که به منزل یا محیط کارتان نگاه اندازد از حیرت زیبایی تحسینتان کند .

برای سفارش محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و از کارشناسان ما بخواهید تا بسیار حرفه ای شما را یاری دهند . این مجموعه بسیاری از سفارشات روزانه اش به صورت تلفنی و غیرحضوری میباشد که حتی یک بار هم مشتری را ندیده است اما مدل ها را برایشان ارسال میکنیم تا مثل همیشه از ما خشنود باشند .