مبل راحتی مدل پایه بشقابی مدل تکنفره FB823EN1

مبل راحتی پایه بشقابی مدل تکنفره

کد محصول FB823EN1

تومان 1.450.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.450.000

مبل راحتی پایه بشقابی مدل تکنفره به دلیل داشتن پایه گرد بشقابی و همچنین امکان گردان بودن یراق آن ، مورد استقبال بسیاری از مشتریان ما قرار گرفته است . نیلپر این محصول را به صورت 4 پایه ثابت معمولی نیز تولید می نماید . شما میتوانید این مدل که در تصویر مشاهده می کنید را با کد FB823EN1 به صورت تلفنی سفارش داده و در محل تحویل بگیرید .

شما میدانید که کارخانه نیلپر قبل از خرید زمین 1200 متری در چهاردانگه یک کارگاه 250 متری برای تولید خود داشته و قبل از آن نیز یک زیر زمین 120 متری و این رشد پلکانی نشان از کیفیت محصولات و استقبال مردم جامعه بوده است . این توسعه و استقبال تا سال 1380 به صورت سنتی پیش میرفت که در آن سال سهامداران متوجه شدند باید مشاورانی در زمینه مدیریت علمی و پیشرفته در کنار خود استخدام نمایند .

 
  • مدل: FB823EN1
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: تک نفره گردان
  • پایه بشقابی از جنس فلزی با روکش کروم- نیکل
  • روکش چرم مبل اداری (کالیته کد F)
 

یکی از خصوصیات این برند این است که در ذهن مردم بسیار محبوب است چرا که بارها از کسبه بزرگ بازار یا شرکت های قدر شنیده ایم که در تجربیات خود گفته اند اجناس و صندلی های نیلپر بسیار عمری هستند و مرگ ندارند ، این نشان از کیفیت بالای محصولات است که در واحد طراحی و تولید با درک نمودن صحیح و عمیق نیازهای مشتریان میسر شده است ، صندلی مخصوص انتظار ، میز ویژه مدیران ارشد ، فایلنگ و جاذونکنی برای منشی های خوش سلیقه همه در فروشگاه برند برتر .

قطعا برخی از پرسنل میخواهند سالی یک یا دو بار به مرخصی بروند و با سفر نمودن به شهرها یا کشورهای دیگر به تماشای زمین پروردگار بپردازند که استراحتی بسیار روح افزا خواهد بود . در صورتی که شما برای پرسنلتان با قیمت بصرفه تر از آژانس های مسافرتی بتوانید بلیط هواپیما و تور لحظه آخری ارائه دهید ، موجب محبوبیت پرسنل به شما و شرکت می شود .

 

تیم آماده سازی محصولات جهت ارسال بسیار در کار خود کارکشته هستند و تمامی محصولات را با هر ابعاد به نحوی بسته بندی میکنند که در صورت وجود رطوبت و باران در مسیر و همچنین ضربات احتمالی در حمل و نقل ، به هیچ عنوان به محصولات صدمه و آسیب نرسد ، شما میتوانید با تماس به ما سفارشات خود را بفرمایید تا برایتان در هر کجای ایران بیاوریم .