مبل راحتی نلپر FA927 دو نفره سه نفره چهار نفره

مبل راحتی تکنفره دو نفره سه نفره

کد محصول FA927

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

مبل تک نفره تدو نفره چهار نفره سه نفره ست کامل با جلو مبلی خاص و طرحی زیبا که به صورت مکعبی شکل طراحی گشته و با داشتن کوسن های مستطیلی و رنگارنگ به آن روح بخشیده است این مبل نیلپر با کد FA927 شناخته میشود به مواردی معروف است همچون سادگی فرم و شخصیت استوار و مانای این مبل که آن را مناسب استفاده ی مداوم و همیشگی میکند . این مبل در اندازه های یک ، دو و سه نفره موجود است . امکان ارائه پشتی و نشیمن این مبل با روکش هایی متفاوت با فریم اصلی ، جذابیت بیشتری به آن میبخشد .

پس از اینکه نیلپر به این نتیجه رسید که باید تمام قطعات را بجای تامین ، خودش تولید نماید و این هدف را برآورد نمود ، واحد کنترل کیفی تغییر رویه داد و از خرید مواد اولیه و متریال مجددا برنامه ریزی نمود و کنترل خود را به دست گرفت . به این ترتیب تمامی قطعات و مواد اولیه در حین ورود و همچنین در روند تولیدات و در نهایت در مواقعی که به محصول نهایی تبدیل میگشت ، در هر مرحله با آزمایشات خاص و تست های اصولی مورد ارزیابی و ثبت قرار میگرفت .

 
  • تک نفره
  • دو نفره
  • سه نفره
  • مدل: FA927
  • ساخت: نیلپر
 

یکی از انواع تفریحات خانواده های ایرانی این است که به سفرهای مختلف داخلی یا خارجی بروند ، مخصوصا تعطیلات عید نوروز و یا تابستانی که بسیار هوا عالی و مناسب جهت مسافرت می باشد . شما ممکن است به دنبال پرواز های لحظه آخری و خرید بلیت هواپیما باشید و همچنین بخواهید هتلی با قیمت مناسب و کیفیت عالی رزرو نمایید که میتوانید روی مبل خانگی تان لم داده و به صورت غیر حضوری خرید بلیط اینترنتی هواپیما را به پایان برسانید .

برای سفارش کالای فوق و یا سایر مبلمان خانگی با شماره ما تماس حاصل فرمائید . این محصول میتواند به سادگی در محل شما تحویل داده شود . سایر برندها مانند جلیس ، هلگر ، لیو ، رادسیستم ، آرتمن ، ایتالفوم و غیره نیز موجود هستند که با مشاوره رایگان میتوانیم مدلی مناسب و همسان با سلیقه شما را آفر گذاریم تا خریدی مقرون بصرفه و فوری داشته باشید .