مبل راحتی اداری روکش چرم رنگ مشکی FB920N2

مبل راحتی اداری روکش چرم رنگ مشکی

کد محصول FB920N2

تومان 3.200.000

راهنما 09126132197

قیمت 3.200.000

نیلپر که جزو تولید کنندگان مبلمان در ایران بسیار قدرتمند در حال فعالیت است محصولی را با طرح فوق ارائه داده که از تک نفره تا سه نفره موجود می باشد با تنوع رنگ و رنگ مشکی . کد این محصول FB920N2 است که میتوانید با تلفن بالای صفحه مشخصات بیشتری نسبت به آن کسب کنید . این محصول دسته های پهن با رویه چوبی دارد که موجب زیبایی آن شده و کاربری میز نیز به آن داده است .

درصورتی که بخواهید قضاوتی راجع به کیفیت مبلمان داشته باشید باید به چند نکته بصورت همزمان توجه کنید و در مجموع به هر کدام امتیازاتی داده و جمع امتیاز ها را به عنوان کیفیت محصول ذکر کنید . برای مثال جنس و مواد ساخته شده درون مبل ، طراحی ظاهری ، رعایت اصول ارگونومیک ، روکش بیرونی ، تنوع رنگ بندی ، میزان گارانتی و خوش نامی خدمات پس از فروش ، برند محبوب بازار و غیره که بررسی همین مورد آخر میتواند کافی باشد .

 
  • مدل: FB920N2
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: دو نفره،
  • پایه و دسته از جنس چوب MDF،
  • روکش چرم مبل اداری (کالیته کد F) و رنگ مشکی
 

در برخی قسمت های سایت به توضیح علوم فرهنگی و حتی معنی فرهنگ که واژه ای بسیار وسیع و چند بعدی می باشد پرداختیم و در اینجا میخواهم بگویم که حتی دین انسان ها نیز میتواند مانند فرهنگ آنها روی انتخاب لوازم دکوراسیون مانند مبلمان و سلیقه هر خانواده تاثیر بگذارد چرا که دین نیز خود یکی از زیر مجموعه های فرهنگ بشمار آمده و در تئوری هدایت تفکرات و اعمال انسان ها را به عهده دارد .

شما شاید در رویاها و آرزوهای خود پرورانده باشید که پس از یک روز کاری بسیار سخت و موفق به روی مبلی راحتی در شرکت خود بنشینید و یک لیوان بزرگ آب پرتقال طبیعی یا هر نوشیدنی دیگری میل نمایید تا خستگیتان در برود . حال میخواهم پیشنهادی بدهم چرا که شاید همین حالا به آرزویتان رسیده باشید و مشغول مطالعه این مطلب باشید ، شما میتوانید برای تامین نیاز های مواد عالی غذایی بدنتان از همه نظر ، کمی جلبک خوراکی به نام اسپیرولینا به صورت زنده تهیه کنید و روزانه 5 گرم آن را در آبمیوه تان حل نمایید تا از لحاظ سلامتی جسمانی و حتی روحی بیمه باشید .

سفارش مبلمان چه خانگی و چه اداری کاری بسیار ساده است اگر مشاور خوبی در کنار شما باشد . ما افتخار این را داریم که در مجموعه ای مشغول به فعالیت هستیم که مدیران آن بیش از نیم قرن تجربه کاری دارند و ما نیز شاگردان آنها هستیم و این تجربیات را در اختیار داریم . کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید تا با افتخار به رایگان مشاور شما شویم و هر کدام از محصولات که با سلیقه و شرایط شما سازگار بود را در محل تحویلتان دهیم .