مبل خانگی کنترل کیفی عالی قیمت مناسب FA931

مبل خانگی کنترل کیفی قیمت مناسب

کد محصول FA931

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

توضیحات درباره متانت و وقار طرح و سادگی فرم این مبل نیلپر با کد FA931 که به صورت دو رنگ میتوانید هر دو رنگ را به انتخاب و سلیقه خودتان به ما بگویید تا برایتان تولید کنیم و با گارانتی سه ساله و معتبر نیلپر خدمتتان ارسال کنیم ، این مبل با فضایی مدرن و دوستانه صمیمیت را می آفریند . استفاده از تکنیک لمسه دوزی در بدنه ، جذابیت آن را بیشتر کرده است . این مبل در اندازه های یک ، دو و سه نفره ارائه شده است .

شرکت نیلپر به دلیل سابقه بالایی که در ارائه محصولات دارد ، مردم و کسبه بازار به نیکی از آن یاد میکنند ، بارها از افراد مختلف شنیده ام که میگویند صندلی و مبل نیلپر بخر چرا که مرگ ندارد . یعنی از طول عمر بالایی برخوردار هستند و به این سادگی ها خراب یا کهنه نمیشوند . این مهم توسط واحد کنترل کیفی این سازمان که از ابتدای تولید وجود داشته است به ثمر نشسته است .

 
  • تکنفره
  • دو نفره
  • سه نفره
  • مدل : FA931
  • ساخت : نیلپر
 

محصولات مبلمان چه مدل های خانگی و چه مدل های اداری نیاز به مراقبت ، نظافت و تعمیرات پیشگیرانه از خرابی دارد . شما ممکن است مبلمانتان تا سه سال نیز گارانتی داشته باشد اما با کمی دقت و بررسی های مداوم هر سه ماه یکبار ، میتوانید این گارانتی را تا ده سال افزایش دهید ، تیم نظافت منزل که مجهز به کارشناس تعمیرات مبلمان باشد برای شستشوی روکش مبل ها و همچنین جابجایی بدون آسیب میتواند همراه شما بوده و با هزینه ای جزئی شما را از میلیون ها تومان خرج تعویض مبلمان دور کند ، مبلمان مخصوص سالن نمایش ، میز و صندلی پلاستیکی پایه پلاستیکی ، صندلی ثابت پایه فلزی نیز در مجموعه ما میباشد .

البته برخی از عزیزان ما هستند که جزو مشتریان دائم و خانواده برندبرتر به شمار می آیند و این ها هر سال یا نهایتا هر دو سال یکبار کلیه مبلمان خود را عوض میکنند و به تنوع محیط کاری و محیط منزل به صورت زودهنگام بسیار معتقدند . این عزیزان مبلمان قبلی خود را یا به مرکزی میبخشند و یا به فروش میگذارند و چون از برندهای معتبر تهیه کرده اند و هنوز گارانتی باقی مانده است و همچنین مراقبت های لازم را داشته اند به قیمت بسیار خوبی به فروش میرسانند که میتوانید برای این مهم با ما تماس حاصل فرمایید .