مبل خانگی قابلیت چیدمان ال فروش اینترنتی مدل لگو

مبل خانگی چیدمان ال فروش اینترنتی

کد محصول لگو

تومان 24.600.000

راهنما 09126132197

قیمت 24.600.000

مبل لگو ایتال فوم برای خانه های لوکس و افرادی که بدنبال طراحی ارگونومیک میگردند . از لحاظ روانشناسی مبلهای مکعبی شکل بسیار آرام بخش و پرخاطره خواهند بود و در طی زمان خسته کننده نمیشوند . همچنین ابعاد این مبل در ارتفاع 75 سانت است و دارای تعداد زیادی کوسن می باشد تا برای تکیه گاه هر طور که راحتید استفاده کنید

بسیاری از هموطنان غیور کشورمان هستند که با تحقیق مفصل و عمیق در زمینه روانشناسی ایرانیان در زمینه انتخاب مبلمان خانگی ، به آمار جالبی دست یافند و بر همان اساس شروع به طراحی و تولید مبلمان خانگی نمودند . این آگاهی و پژوهش علمی باعث شده تا فروش بالایی برای محصولات خود رقم بزنند و بسیاری از جوانان این مرز و بوم را اشتغال بخشند ، مبلمان و دکوراسیون کاربردی صندلی اجتماعات ، میز دور همی ، صندلی تاشونده را از ما طلب کنید .

 
  •  مدل : لگو مبل خانگی
  • ساخت : ایتال فوم

یکی از مهمترین پارامتر های انتخاب مبلمان برای خانه های مختلف ، میزان سطح فضا که کوچک ، متوسط یا بزرگ است و همچنین نوع فرش ها و پرده ها که هر کدام بسیار مهم هستند ، از لحاظ نوردهی طبیعی و محل قرار گیری پنجره ها و همچنین نورپردازی داخلی و غیره تاثیرات شگرفی در انتخاب نوع مبلمان و طرح یا جنس روکش آن می گذارد .

برخی از مشتریان به دلیل داشتن منزلی کاملا اتومتیک و هوشمند ، تمامی پنجره هایشان از پرده های برقی استفاده شده ولی باید دقت داشته باشید اگر میخواهید بازسازی منزل انجام دهید و خانه تان را از نو دکور کنید ، ابتدا به لایه های زیرین مثل لوله کشی آب و فاضلاب و همینطور لوله گاز دقت کنید و آنها را بازسازی و تعویض کنید ، سپس به خرید پارکت و کفپوش و حتی پرده و دیوارکوب فکر کنید .

تحفیفات ویژه برای مبلمان خانگی وجود دارد که با تماس به تلفن ما از آنها مطلع شوید . ما آماده ارسال محصولات خود به سراسر کشور هستیم . تیم متخصص مشاوره تلفنی تمام قد آماده ارائه راهنما ای پر از مهر و عاطفه و عشق به خانه و محل کارتان هستند . شما با رویی خوش توسط تلفن ما میتوانید خرید داشته باشید و آنها را برایتان ارسال نمائیم .