مبل خانگی هلگر صندلی مبلمان منزل طرح دار RC-101-01

مبل خانگی هلگر صندلی مبلمان منزل طرح

کد محصول RC-101-01

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

نحوه انتخاب نوع معماری و دکوراسیون داخلی یک خانه به نحوه تفکر اشخاصی که در آنجا زندگی میکنند بسیار مرتبط است . از لحاظ دیدگاه و نگرش به زندگی ، جهان هستی ، پدیده ها و غیره که میتواند از دل تمامی تفکرات فرم ها و رنگهای مختلفی به وجود بیاید که در مرحله نهایی روی انتخاب و چینش مبلمان منزل نیز تاثیر میگذارد . مثلا کسانی که عاشق سبک معماری کهن ایران زمین هستند که به سال های قبل از میلاد مسیح بازمیگردد ، باید به نکاتی متفاوت از سبک های اروپایی یا مصری توجه داشته باشند .

اینکه در معماری های قدیمی ایرانی در زمانی که هنوز اسلام وجود نداشت ، طرح های بسیار مجلل و زیبایی در معماری کار میشده که متاسفانه امروزه دیگر طرفداری ندارد . نقوش و فرم های بسیار با شکوه با در نظر گرفتن حریم شخصی برای اهل خانه و همینطور جهت طلوع خورشید که جزو مهمترین آنهاست و سقف های گرد و محدب که موجب سر خوردن آرام آب باران میشدند و بسیاری موارد دیگر در نقش و نکار ستون ها ، دیوار ها و سقف های داخلی ، سایر کاربردها نیز در مجموعه ما برایتان مهیا میباشد میز انتظار همراه با صندلی ویتینگ ، ست مدیریت و کارشناسی ..

 

قیمت و مشخصات مبل خانگی طرح شلوغ و پایه های نازک با تحمل وزن بالا

  • مدل: RC-101-01
  • ساخت: هلگر
  • مدل پایه اسکی
  • طرح های بسیار جذاب و متنوع
  • دارای 36 ماه گارانتی معتبر
  • تضمین اصالت کالا
  • امکان ارسال کالیته رنگ و خرید غیرحضوری
  • امکان ارسال محصول در اسرع وقت به کل ایران

یکی از ویژگی های فوق العاده معماری ایرانی که به عنوان اولین معماری های بشر در طول تاریخ نام برده میشود ، توجه به گردش باد و نور در خانه در ساعات مختلف می باشد که با کاری دقیق و مهندسی شده روبرو میشوید . مثلا اینکه در ها و پنجره های مشبکی با شیشه های رنگی طوری طراحی و در کنار یکدیگر قرار گرفته است که در هر ساعت از روز یک نقشی را روی زمین با سایه ایجاد مینماید و همینطور نورگیر بسیار عالی را برای خانه ایجاد می نماید .

در آن ایام بدلیل عدم وجود برق و چراغ ، بیشتر مردم مایل بودند که شب در تاریکی بخوابند و نهایتا تا ساعت 9 شب همه شهر به خواب میرفتند و حدود 6 الی 8 ساعت بعد یعنی اذان صبح که نزدیک به طلوع آفتاب است بیدار میشدند . این مهم موجب سلامتی بیشتر و استفاده از نور آفتاب بود . البته نمیتوان گفت که بهتر یا بدتر بوده .. چون بالاخره تکنولوژی ادیسون در این سالها توانسته راحتی بیشتری را برای رفاه مردم ایجاد نماید و بازار ساعت 11 شروع کار خود را رقم بزند و از آن طرف ساعت 4 الی 6 بعد از ظهر نیز پایان بخشد .

درواقع تایم کاری بسیار نسبت به قدیم ها پایین آمده و به دلیل وجود شبکه های مجازی و کانال های سرگرمی ، مردم در همان ساعات کمی که در کار به سر میبرند نیز مشغول سرگرمی هستند . لذا قطعا نتیجه آن رفاه بالاتر و شاید همزمان درآمد بیشتر و بازار پر کار تر نیز می باشد ! همچنین شما برای در نظر داشتن معماری ایرانی در زمان بعد از اسلام میتوانید موارد و امکانات متفاوتی را مشاهده کنید که نیاز به مطالعه تاریخ نیز دارد .

اما اگر علاقه مند به معماری های دیگر با سبک گوتیک ، مدرن ، پست مدرن و ساختارشکن هستید ، پیشنهاد میکنم که به معمار های متخصص در این حوزه که تعداد بسیار بیشتری نسبت به معماری ایرانی اصیل دارند ، مراجعه کنید . دقت داشته باشید که انتخاب مبلمان 50 درصد علم است و 50 درصد سلیقه شما ، پس نگذارید با سلیقه شما بازی شود و حتما نظرات و انتظارات خود را به طراح و معمارتان بگویید .

 

این مجموعه تمامی مبلمان خانگی با برندهای معروف و محبوب بازار را برای شما در کنار یکدیگر به نمایش گذاشته است و در صورت نیاز با تلفیق آنها نیز میتواند به سادگی نتایج جدید و حیرت آوری را برای فضا و اتمسفر خانه شما ایجاد نماید . در صورتی که مبلمان خانگی خود را از این مجموعه تهیه نمایید ، طراحی دکوراسیون و طراحی داخلی منزل شما به رایگان توسط تیم خبره برندبرتر صورت میگیرد .