مبل تکنفره برای محیط اداری مناسب اتاق رِئیس JL401

مبل تکنفره محیط اداری مناسب اتاق رِئیس

کد محصول JL401

تومان 1.730.000

راهنما updating

قیمت 1.730.000

جلیس یکی از تولید کنندگان بزرگ مبلمان اداری که با مدل های گوناگون میز شناخته شده است ، اما این شرکت تولید مبل و صندلی های مختلفی نیز دارد که یکی از آنها همین مدل جی ال 401 است ، شما میتوانید طرح آن را در تصویر مشاهده نمایید ، این صندلی از فرم جمع و جور و فانتزی بهره میبرد ، نشیمن راحتی دارد و مناسب برای فضاهای اداری است .

ما در این قسمت به شما پیشنهاد میکنیم که از این مبل هم به صورت تکنفره که درعکس مشخص است و هم به صورت چند نفره از دو الی چهار نفره را سفارش دهید و یک ست کامل برای اتاقتان در نظر بگیرید ، همچین مدلی در هیچ یک از تولیدی های ایرانی وجود ندارد و در صورتی هم که باشد ، طرح های کپی همین محصول است که توسط کارگاه های بدون استاندارد تولید میشوند و از مواد و متریال کم کیفیت با گارانتی ضعیف برخوردارند ، صندلی انتظار ارزان قیمت میز و صندلی مدیریتی نیز در تخصص ماست .

 

مشخصات فنی و ویژگی های مبل تک نفره جلیس مدل جی ال 401

  • مدل: JL401
  • ساخت: جلیس
  • این محصول با چرم مشکی ، زرشکی ، سفید ، کرم ، استخوانی ، قهوه ای روشن ، قهوه ای تیره ارائه می گردد .
 

گارانتی این محصول به دلیل اینکه تحت نظر خود شرکت بزرگ جلیس است ، از سابقه و کیفیت بالایی برخوردار شده و شما دیگر خیالتان راحت است که هیچگاه دغدغه بلا استفاده شدن این مبلمان را نخواهید داشت ، در واقع شما میتوانید به سادگی آن را تا حداقل ده سال داشته باشید اما خب بسیاری از مشتریان هر سال یا نهایتا دو سال یکبار ، کلیه مبلمان خود را تغییر میدهند ، چرا که مد و مدل های روز بسیار جذاب تر و خوش انرژی تر هستند ، مبلمان و صندلثی مناسب نتورک مارکتینگ ، گرد همایی و جلسات را نیز از ما بخواهید ..

شما میتوانید برای سفارش این محصول با ما تماس بگیرید ، این مجموعه از صبح تا عصر آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه دکوراسیون و مبلمان اداری می باشد و در صورت نیاز محصولات مورد تایید شما را برایتان ارسال می کند . ما همانطور که در این چندین سال فعالیتمان ، به لطف خداوند سایتمان پا برجاست به کشور های همسایه نیز تحویل کالا داشته ایم .