مبل تختخواب شو مناسب فضای آپارتمانی – شو کارن

مبل تختخواب شو مناسب فضای آپارتمانی

کد محصول کارن

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

مبلمان تخت خواب شو امروزه بسیار مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است ، چرا که در حین انجام کار میتوان استراحت نمود و یا در فضاهای آپارتمانی بسیار کوچک و دخمه مانند بسیار کاربردی به نظر میرسند . همچنین در جهت فعالیت های میهمانی یا پذیرایی نیز مورد استفاده قرارا میگیرد . این محصول که در تصویر مشاهده کنید ، جزو یکی از زیباترین های کارخانه سیب است که به اسم کارن معروف میباشد .

شما با در نظر گرفتن برخی المان ها در خرید مبلمان اداری یا حتی خانگی میتوانید خریدی بهینه و مناسب داشته باشید ، مثلا اینکه ضرورت انتخاب مبلمان راحت و مناسب با فضای شما بسیار مورد تامل است . یعنی اینکه شما در نظر داشته باشید که در فضاهای بزرگ باید از مبلمان بزرگ استفاده کنید و در فضاهای کوچک و به خصوص با سقف های کوتاه از مبلمان کوچک و ظریف که به محیط تان بیاید .

   

مبل تخت خواب شو بسیار راحت

  • مدل: کارن
  • ساخت: سیب
   

توضیحات فنی : سازه اصلی پروفیل سبک صنعتی (جهت استحکام بیشتر) رنگ پروفیل پودری استاتیک (ضد رنگ) کشهای کف خواب به پهنای 6 سانتی متر بصورت توری بافت نصب شده تشک خواب و نشیمن اسفنج 30 کیلویی فشرده (High Density) مناسب جهت خواب و نشیمن چوبهای اتصال روسی (ضد موریانه) MDF بغل دسته از نوع خارجی (عدم جذب رطوبت) دسته های چوبی نمای کار چند لائی به همراه ورق آهن (بصورت ساندویچی) پیچ های اتصال تماما آبکاری شده (ضد زنگ) لوله های پست و پایه ها تمام آبکاری حدودا 2 میکرون متقال درجه 1 همراه با چاپ اسم شرکت سیب بر روی آن ضربه گیرها از پلاستیک ABS (غیر قابل شکست) بالش خواب از جنس ویسکوز توخالی درجه 1 (کره ای و قابل شستشو) پارچه درجه 1 ترکیه (قابل شستشو) چرم مصنوعی درجه 1 خارجی و ایرانی

 

صندلی ها و میز های ارگونومیکی که در اداره جات اخیرا باب شده و خریداری میکنند و مورد استفاده قرار میدهند چیزی جز تضمین سلامتی کاربر را به همراه نخواهد داشت . مهمترین نکته این است که بدانیم چرا داریم مبل تخت خواب شو میخریم و آیا ابعاد آن به محیط ما میخورد یا بیش از اندازه بزرگ یا کوچک بنظر میرسد ؟ لذا ما با شماییم تا در همین فرایند به شما کمک کنیم .

لطفا یک عکس یا فیلمی کوتاه با گوشی همراه خود از محیطتان تهیه نمایید و برای ما در شبکه های مجازی ارسال نمایید . کارشناسان خبره در این زمینه به شما مشاوره رایگان داده و عکس محصولاتی که به کار شما می آیند را برایتان ارسال میکنند . خوشبختاتانه در زمینه مبلمان اداری و خانگی در ایران بسیار قوی عمل نموده ایم و تکنولوژی ، تنوع و کیفیت محصولات به قدری بالاست که با جهان نیز برابری می کند .