مبل استول مناسب دفتر کاری راحتی اداری نیلپر FB823X1

مبل استول مناسب دفتر کار راحتی اداری

کد محصول FB823X1

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

مبل استول راحتی اداری برند نیلپر با کد محصول FB823X1 بدون دسته و پشتی فقط یک نشیمن بزرگ گرد مخروطی شکل که به عنوان جلو مبلی نیز میتوان از آن بهره مند شد . این مبل بسیار راحت ولی مستحکم است ، که با روکش چرم در تنوع رنگی بالا برای مبل مکمل از آن استفاده می گردد .

برخی مبل ها دارای خلاقیت های بسیار دیدنی در قسمت طراحی هستند ، اینگونه طراحی ها توسط شرکت های بسیار معروف و پر امکانات مانند نیلپر ، هلگر ، لیو و غیره بر می آید که نیلپر یکی از برترین ها است . شما با در نظر گرفتن فرم های استفاده شده در گرافیک سازمانی خود میتوانید به انتخاب تم مبلمان اداری بپردازید .

 
  • مدل: FB823X1
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: استول، جنس پایه از آلومینیوم دایکستی، روکش چرم مبل اداری قرمز رنگ (کالیته کد F)
 

مبل های بدون دسته و پشتی نیز از جذابیت خاصی برخوردارند ، همچنین برخی اوقات به عنوان میز جلو مبلی و یا میز عسلی نیز استفاده میشوند . این مبلمان ممکن است فرم های مکعبی ، استوانه ای ، کروی و حتی مخروطی داشته باشند که نسبت به اصل مبل هماهنگی و یکپارچگی در فرمشان وجود دارد ، از مبل مدرن و شیک گرفته تا چهارپایه پلاستیکی استول ، نیمکت و صندلی انتظار و فضای آزاد را تنها با یک تماس تلفنی جویا گردید .

شما ممکن است بسیاری از میوه ها را دوست داشته باشید و روی اینگونه مبلمان قرار داده و مشغول به میل نمودن آن کنید اما مهمترین نکته این است میوه را به صورت روزانه و مداوم میل کنید و حتما نیم ساعت تا یک سعت قبل از وعده غذایی مصرف کنید تا با مواد غذایی دچار کانفیلیکت نگردد .

برای سفارش محصول منتظر تماس شما هستم . البته میتوانید قبل از سفارش با من مشورت کنید . در صورتی که خودم نباشم سایر دوستان با تجربه پاسخگوی شما هستند و آنها میدانند که برای مشاوره نسبت به سلیقه شما چه محصولاتی را پیشنهاد دهند ، همچنین میتوانید سقف بودجه خود را تعیین کنید تا نسبت به آن از برند های مبلمان اداری محصولات مورد نیازتان را برایتان در سراسر ایران تحویل کنیم .